Paměť duše- duchovní DNA, proč jej potřebujete pochopit?

Spread the love
Jak to vlastně je s pamětí duše? Co vše si duše pamatuje?
Paměť duše sahá až k samému stvoření.
Stejně tak jako Zdroj sám, je věčná i naše duše.

     Každá dušička má jinou cestu, jiné inkarnace, jiný záměr a je jinak vyspělá. Jsou duše, které jsou tu miliardy let a stále se nepoučily. Pak jsou tady mladé duše, které na tento svět přišly čisté, přímo od Zdroje. Ti přesně vědí a cítí skutečnou podstatu Bytí. Jsou schopné absolutní víry, absolutní důvěry a absolutního odevzdání se Božímu plánu a Boží vůli. Bohužel jich na této planetě je jen pár a spočítáte je na prstech jedné ruky. Tyto duše jsou jediné, které Vás v období transformace dokáží vést, navnímávají konkrétní informace a předávají je s veškerou vážností a pokorou Vám všem. Tyto duše přišly s posláním v této době šířit světlo, předávat Kristovo vědomí a kompletní sdělení k transformaci. Dle mých informací jsou na této planetě přítomny pouze tři duše, kterým můžete absolutně důvěřovat a naslouchat jejich sdělením.

Duchovní DNA funguje na principu paměti duše. Silné momenty, nezpracované situace, traumata a opakující se chyby z minulých inkarnací, se zapisují, stejně jako u fyzických těl, v podobě informace DNA do duchovního DNA každé duše. Proto se Vám stává, že nerozumíte svým pocitům a emocím a že se Vám v životě zrcadlí situace, které byste sami od sebe nikdy nevyhledávali.

Tento zmatek je tu proto, že si Vaše duše podvědomě přitahuje situace, které jsou potřeba pro zpracování a pochopení všeho z tohoto a z minulých životů. Vaše duše si dokonce může pamatovat nezpracované pocity, emoce a traumata z energetických inkarnací, kdy jste jako průvodce, anděl, či jakákoliv jiná energetická bytost působili na této planetě. Má duše si pamatuje obrovskou bolest, když jsem jako průvodce stála při mém dvojplameni a dívala jsem se na něho, když se učil zpracovávat vztahy, když jako jeden z vůdců před mnoha lety vedl lidi a nenaslouchal mým radám. Pamatuji si každý detail toho, jak se má duše učila bolesti, aby až přijde na tuto planetu ve fyzické podobě, byla schopna přežít. Když totiž přijdete z čistoty, z absolutní lásky na Zemi, pokud byste neznali bolest, zemřeli byste.

Proto nepodceňujte žádné situace, žádné pocity a emoce, i když nechápete, proč se Vám to vlastně děje. Duchovní DNA je velmi složitá šroubovice, která obsahuje všechny informace od stvoření světa až do dnešního dne. Kdysi se mluvívalo o Akášické kronice, která shromažďovala informace o Vaší duši. To bylo za časů dávno minulých. Dnes však může pouze bytost, která vidí do duchovního DNA, vést svět k transformaci. Již není čas mrhat svou energií, chodit od terapeuta ke kartářkám a hledat pomoc tam, odkud nikdy nepřijde. Vše, co potřebujete, máte ve svém duchovním DNA. Uvnitř tohoto složitého systému jsou všechny odpovědi na Vaše otázky, všechny špatné i správné vzorce chování, všechny negativní i pozitivní pocity a emoce a hlavně všechny DNA informace z čistoty. Každá duše má v těchto informacích uloženy všechny zprávy a dokonce i DNA světla a lásky v nejvyšším vědomí.

    Každá bytost na této planetě má ve svém srdci jednu buňku, která obsahuje kompletní informace o Bohu- Zdroji všeho bytí- Nejvyšším vědomí a jeho lásce k nám samotným. Při transformační meditaci, která mi přišla jako dar, se tato buňka v duchovním DNA aktivuje, začne se množit a postupně se začne šířit světlo celou Vaší bytostí.

Každý jeden z Vás je součástí lásky v nejvyšším vědomí.  
Nalaďte se na svou podstatu. 
S láskou Vaše Tina Energy.

 

Autor: Tina Energy

Transformační průvodce a majitelka Školy Transformace

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.

 

 TINA ENERGY ® AUTOTERAPIE