Podstata a pozemská škola dvojplamenů – jejich vývoj

Spread the love

Dvojplameny jsou částí vyšších duchovních bytostí, kteří se před vstupem na Zemi dobrovolně rozdělili proto, aby mohli v této době transformace ukotvovat lásku v nejvyšším vědomí. Jsou jedna bytost, mají stejné nejvyšší já, jsou napojeni na podstatu, tzv. duchovní DNA a přišli učit lidi lásce. Jsou mužský a ženský proud vědomí, tzv. archetypy ženství a mužství.

Ale jak to tak bývá, i my musíme procházet určitými fázemi vývoje. Takovou pozemskou školou dvojplamenů, než se budeme moci spojit i na fyzické úrovni.

Fáze duchovního vývoje mezi plameny:
Jeden, případně oba, procházejí těmito fázemi očisty:
 1. probuzení, poznání se – obvykle se poznají okamžitě. Najednou jimi projde energie poznání a mají pocit, že se vrátili domů, k prapodstatě lásky a jejich společné duše.
 2. testování a zrcadlení –  v této fázi probíhá odevzdání všeho starého a první pokus o přijetí.
 3. krize a pochybnosti – zde dojde v obrovských bolestech k odevzdání ega. Je to jakoby část Vaší duše zemřela.
 4. vzdor a útěk – v této fázi přijde odloučení, a to je buď krátké nebo dlouhé, podle vývoje situace.
 5. odevzdání se jeden druhému –  jakmile oba pochopí, dochází k absolutnímu propojení na všech úrovních. Dojde ke spojení přes srdeční čakru a  následně přes celý energetický systém.

(následují dvě fáze, které probíhají v jednu a tu samou chvíli) 

 • propojení se na úrovni DNA, osvícení – v tuto chvíli dojde k znovuobnovení DNA do bodu zrození
 • harmonizace – zde nastává harmonie, soulad a nadchází čas tvoření, uzdravovaní a obrovský posun v kolektivním vědomí, neboť oba jsou vybráni „Bohem-stvořitelem“, aby konaly. Svou láskou otevírají srdce ostatních lidí a pozvedávají jejich duchovní úroveň do těch nejvyšších dimenzí.

Záleží na tom, jakou rychlost vývoje si jednotlivé části duše zvolily. Může to proběhnout během 24 hodin anebo to může trvat roky. Oba dva trpělivě čekají, než je ten druhý  schopen přijmout zodpovědnost a nechat všechny tyto energie plynout i na fyzické úrovni. Tyto informace mi přišly ve stejné chvíli jako vlastní poznání. Je neuvěřitelné, jak rychle mohou dvojplameny všechny tyto fáze projít. Záleží jen na ochotě na sobě ustavičně pracovat a tvořit nové dimenze. V tu chvíli přestává existovat čas a prostor. Jediné, co zůstává, je láska dvou bytostí. Tak odlišných a přitom naprosto totožných …

 • Plamínci, milujte se v dimenzích k tomu určených.
  Tvořte a zhmotňujte nové stupně přátelství, lásky, poznání a důvěry.
  Přijímejte s pokorou své dary a učte se navzájem, neboť je nás zde zapotřebí.

  S láskou Tínka

Autor: Tina Energy- Transformační průvodce a majitelka Školy Transformace

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.