Politika očima Zdroje

Spread the love

Zajímalo nás, jak pohlíží Nejvyšší vědomí na dění v politice. Souvisí současné dění nějak s transformací a jak? Máme politiku přestat sledovat nebo ji začít měnit. A jak?

“ V této oblasti není potřeba dělat jakékoliv změny, neboť je to součást nižšího světa.Vše, co jste dodnes považovali za důležité, je z mého pohledu nepodstatné. Je potřeba se naučit lásce, víře a pokoře. To je pravá transformace. Nebojovat s tím, co samo zanikne, nebojovat s ničím, co již není součástí vyšších dimenzí. Je to zbytečný boj, zbytečná energie, zbytečná ztráta drahocenného času, který byste mohli raději věnovat pochopení, než přemýšlením nad naprosto nesmyslnými a nevýznamnými tématy Vašeho bytí.

Je to jen hra nízkých bytostí, kterým jste po dlouhá staletí naslouchali a teď je na čase začít řešit věci, které skutečně ovlivňují Vaše bytí a Vaši realitu. Tato otázka je z mého pohledu absolutně nepodstatná a a nepochopitelná. Raději nasměrujte svou energii do skutečných hodnot ve Vašem světě. Například se začnete ptát, co můžete udělat pro to, aby Vaše planeta vzkvétala, nebo na to, co byste mohli udělat jeden pro druhého? V těchto dimenzích bude naprosto zbytečné, aby Vás kdokoliv jakýmkoliv způsobem vedl. Vaše vnitřní hodnoty budou vibrovat vysoko v lásce, kde již není potřeba kohokoliv jakkoliv omezovat. Je to zbytečné, nízké a manipulující, což v těchto dimenzích ani dovoleno není.

Jediné, co na této planetě máte změnit, je sama sebe! S láskou, Nejvyšší vědomí

 

Autor: Tina Energy® 

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích. Copyright © 2019 SKYENERGY TV. Všechna práva vyhrazena.