Popírání pravdy aneb závislost jménem dvojplamen

Spread the love

 

Na světě existují tisíce, možná sta tisíce lidí, kteří přes vlastní závislosti nevidí pravdu. Každý, kdo v této chvíli radí lidem a snaží se je vést na jejich cestě k dvojplameni, by si měl sundat růžové brýle. Pokud takovýto člověk nemá vedle sebe žádného partnera, natož svůj dvojplamen, měl by se zamyslet sám nad sebou a svými závislostmi.

Rok 2019 je o vstupu do vědomí. Skrze své bloky tito lidé nevidí pravdu a vnitřně se neztotožňují s energií, která mezi dvojplameny vibruje. Nemáte-li dvojplamen právě teď vedle sebe, nežijete-li spolu a stále si namlouváte, že se propojíte, budete společně pomáhat lidem a on má rodinu, děti, případně o vás nechce vůbec nic slyšet, je to jen vaše závislost. Sáhněte si do vědomí, zda jste schopni teď a tady přijmout fakt, že jste sami.

Dvojplamen je jedna z nejvyšších a nejkrásnějších energií zde na této planetě. Je to symbol božského vědomí, čistoty a žitých duchovních principů. Oni sami jsou symbolem pravdy v nejvyšším vědomí. Pracují na sobě více, než ostatní a mají v sobě obrovskou sílu, absolutní víru a pokoru ke všem svým schopnostem a vědomostem. To, co se nedá ničím nahradit.

Teď a tady si navnímejte má slova. Co cítíte, když čtete tyto řádky? Zavřete si oči a vnímejte energii, kterou mají tato slova předat. Poznáváte-li se v nich, jste čistý vědomý dvojplamen. Máte-li v sobě energii vzteku a nepochopení k mým slovům, pak vás musím zklamat. Pokud chcete vést lidi do vědomí, je potřeba si uvědomit, že vy sami musíte být vědomí. Vidět pravdu, vnímat pravdu a žít pravdu. Nejsilnější je žitá zkušenost, kterou následně předáte lidem. Jste-li sami, jak můžete vést lidi k vědomému vztahu a učit je být dvojplamenem, když sami sobě lžete. Veškerá energie, kterou předáte, je nízko vibrační a zavádí lidi z cesty.

Autor: Tina Energy

Záznam dnešní povídání na téma dvojplamen

 

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.