Poradna Dvojplamene

Spread the love
Dvojplameny jsou fenoménem, který budí zájem napříč spektrem publika zajímajícího se o záležitosti hmotné i spirituální. Kdo by nechtěl mít ideálního partnera? Kdo by nechtěl zažívat pohádkový vztah?

Jelikož takový dvojplamenný vztah zažívám a nasbíral jsem o něm řadu velmi intenzivních zkušeností, troufnu si tvrdit, že o tomto spojení kolují v informačním spektru poněkud, mírně řečeno, zkreslené informace. Ono by to bylo celkem jedno, ať si každý píše, co chce. Jenže tyto nepřesné informace leckdy vedou k řadě potíží, neřku-li trápení, u těch, kteří se právě potýkají se svými vztahy a zaměňují vztahy karmické, za vztahy dvojplamenů. Zůstávají tedy někde, kde už dávno být nemají, případně očekávají něco, co přijít ze své podstaty nemůže.

Živě o vztazích. Návod na zpracování bloků na úrovni duše.

Mýty o dvojplamenech?

  Dvojplameny jsou fenoménem, který budí zájem napříč spektrem publika zajímajícího se o záležitosti hmotné i spirituální. Kdo by nechtěl

Rýchlik  – Dvojplameň

  Všetkými mestskými rozhlasmi znie hlásenie, že o 22.22 hod. odchádza rýchlik – Dvojplameň. V uliciach cítiť zhon, nespokojnosť, nerozhodnosť.