Poradna Dvojplamene

Spread the love

JIŽ BRZY 🙂 TÍNKA A MICHAEL SPOLEČNĚ

Dvojplameny jsou fenoménem, který budí zájem napříč spektrem publika zajímajícího se o záležitosti hmotné i spirituální. Kdo by nechtěl mít ideálního partnera? Kdo by nechtěl zažívat pohádkový vztah?

Jelikož takový dvojplamenný vztah zažívám a nasbíral jsem o něm řadu velmi intenzivních zkušeností, troufnu si tvrdit, že o tomto spojení kolují v informačním spektru poněkud, mírně řečeno, zkreslené informace. Ono by to bylo celkem jedno, ať si každý píše, co chce. Jenže tyto nepřesné informace leckdy vedou k řadě potíží, neřku-li trápení, u těch, kteří se právě potýkají se svými vztahy a zaměňují vztahy karmické, za vztahy dvojplamenů. Zůstávají tedy někde, kde už dávno být nemají, případně očekávají něco, co přijít ze své podstaty nemůže.

Poradna

Osobní transformační průvodce pro dvojplameny a partnerské vztahy

Průvodcovský balíček obsahuje:
  1. 20 minut telefonické konzultace s Tinou Energy.
  2. Vybraný videoseminář, či meditace dle potřeby klienta.
 
Cena je 800 Kč (meditace, či videoseminář v ceně)
Objednat konzultaci

.

 

Společně s láskou mého života „Tínkou“ jsme natočili meditaci pro dvojplameny, která uzdravuje energie vztahů a nastavuje nové vzorce chování. My sami jsme dvoplamen a společně s naším synem tvoříme trojplamen. 

Harmonizace a transformace ve vztazích  …  cena 500,00 Kč

Tato úžasná meditace přišla jako dar od Nejvyššího vědomí, aby pomohla všem lidem na planetě, kteří se rozhodnou pro změnu, transformovat se a pozvednout své vztahy na úplně novou, láskyplnou úroveň. Byla poslána mně a mému dvojplameni, abychom Vás společně provedli transformací ve vztazích, předali Vám naši společnou energii a obrovskou lásku, která mezi námi proudí. Meditace transformuje kompletně všechny vztahy, řeší bývalá partnerství a nastavuje nové vzorce odpovídající vztahům nové doby.

 

Mýty o dvojplamenech?

  Dvojplameny jsou fenoménem, který budí zájem napříč spektrem publika zajímajícího se o záležitosti hmotné i spirituální. Kdo by nechtěl