Poselství 16.11.2018- „Žena srdcem v síle zrozená“

Spread the love

 

Karta ze série vykládacích karet: Tina Energy- průvodce transformací. Brzy zakoupíte na www.tinaenergy.cz. Karty jsou chraněné evropskou ochrannou známkou Tina Energy, záruka energie.

 

Lásku v lásce srdcem pozvi, slyš v „Duši“ její ozvy.

Tepe silou nespoutanou!

V duši síla, v srdci láska, v životě jsi kráska.

Jsi nádherná a dokonalá, jsi jedinečná a nespoutaná!

Jsi žena, jsi matka, jsi milenka, jsi bohyně.

Jsi schopna býti sama se sebou jedině.

www.tinaenergy.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor: Tina Energy

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích. 

 

REKLAMA:

„Zahájen provoz zbrusu nového e-shopu“

S láskou se snažím Vám ukázat správnou cestu. Vím, že není jednoduché vyznat se na trhu, a proto mi přišel v napojení nový projekt, abych Vám Vaši cestu transformace usnadnila. Každý potřebuje věci denní spotřeby a já přináším pouze ty, které energeticky podporují Váš vzestup a jsou v souladu s energiemi Nové Země. Byla jsem vedena krok po kroku, abych vytvořila stránky nejen s aktuálními informacemi o transformaci, ale s kompletním sortimentem hmotných produktů. Je totiž důležité, aby všichni, kdo se rozhodli pro novou cestu, dostali vše, co pro ni potřebují, na jednom místě. Je to velmi důležité i proto, že ve veřejném informačním prostoru koluje řada protichůdných a zavádějících informací, které odvádějí pozornost od Boha/Zdroje a od přímé cesty k němu. Každý z Vás, pokud otevře své srdce a s láskou navnímá tyto energie, se na základě svých pocitů sám rozhodne, kudy se vydat. E-shop …