Poselství 22.11.2018- „Dvojplamen, síla ohně transformace“

Spread the love
Karta ze série vykládacích karet: Tina Energy- průvodce transformací. Brzy zakoupíte na www.tinaenergy.cz. Karty jsou chraněné evropskou ochrannou známkou Tina Energy, záruka energie.

Svůj dvojplamen nalezneš, až do duše své pohlédneš. Až najdeš sebe sama, láska navždy spojí Vaše těla. Srdcem v lásce jednej a pravou lásku poznej. Svobodnou vůlí se staň, pak srdce tvé najde ráj. Ty, jež po lásce toužíš, šťastným se staneš, až s respektem jednat budeš. Až láska bez podmínek zahalí srdce tvé, pak dvojplamen zahoří v duši mé. Až pochopíš lásku vesmírnou, jíž „JÁ JSEM“, staneš se přítomnou. Žít bude srdce tvé, v lásce „tady a teď přítomné. 

„PAK PŘIJDU K TOBĚ V LÁSCE ŽÍT A ŽIVOT NÁŠ MŮŽE ZAPOČÍT

 

 

 

 

REKLAMA:

„Zahájen provoz zbrusu nového e-shopu“

V našem e-shopu najdete na jednom místě široký sortiment produktů vhodných pro Vaši transformaci.  

Pod značkou Tina Energy Vám za rozumné ceny a se zárukou energie nabízíme vše, co vyhovuje požadavkům nové doby a podporuje Vaše vysoké vibrace.

S láskou se snažím Vám ukázat správnou cestu. Vím, že není jednoduché vyznat se na trhu, a proto mi přišel v napojení nový projekt, abych Vám Vaši cestu transformace usnadnila.

Každý potřebuje věci denní spotřeby a já přináším pouze ty, které energeticky podporují Váš vzestup a jsou v souladu s energiemi Nové Země. Byla jsem vedena krok po kroku, abych vytvořila stránky nejen s aktuálními informacemi o transformaci, ale s kompletním sortimentem hmotných produktů. Je totiž důležité, aby všichni, kdo se rozhodli pro novou cestu, dostali vše, co pro ni potřebují, na jednom místě. Je to velmi důležité i proto, že ve veřejném informačním prostoru koluje řada protichůdných a zavádějících informací, které odvádějí pozornost od Boha/Zdroje a od přímé cesty k němu. Každý z Vás, pokud otevře své srdce a s láskou navnímá tyto energie, se na základě svých pocitů sám rozhodne, kudy se vydat. E-shop …

Transformační průvodce a majitelka Školy Transformace

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.