Osobní obraz Tiny Energy„ Duhový lotos. Jediná čakra, čakra Boží lásky Nové Země“

Spread the love

Obraz byl namalovaný 16.10.2018

Najednou se všechny mé čakry propojily světlem do jedné, která vyrůstala z mého srdce. Překrásný duhový květ, který láskou sílil, kvetl a rostl. Cítila jsem, že jsem doma. Stála jsem v Nové Zemi, plná lásky, pokory, lásky k Bohu, lásky k sobě samé, lásky ke všemu živému i neživému. Tento lotos, jediná čakra, čakra Boží lásky Nové Země, byl ukotven do zemského jádra zlatou spirálou DNA, KTERÁ PROCHÁZELA SKRZE KVĚT A SAHALA ZE SRDCE MATKY ZEMĚ, SKRZE MÉ SRDCE AŽ K BOHU. Jednoho dne, asi před měsícem, mi Bůh řekl, že zázrak se uděje, až z mého srdce vyroste duhový květ a na Zemi se ukotví Duha. Cítím, že pomalu tento zázrak sestupuje do hmoty a velmi brzy uvidíme, co tím Otec myslel.

Z celého srdce nyní prožívám přítomný okamžik, se slzami v očích jsem zde s láskou v nekonečném rozměru. Jsem láskou samou, která je bez hranic, bez omezení, svobodná a milující. Jsem láskou v lásce, láskou Božskou v srdci ukotvenou. Žiji, miluji, tvořím, pomáhám a v pokoře a v lásce dýchám s vděčností za každou vteřinu mého života. Včera večer jsem konečně pochopila symbol nekonečna. Je to Boží láska v přítomném okamžiku. Je to nekonečnost v lásce a láska v nekonečnu. Bez hranic a omezení je to nekonečná energie tvoření a nekonečná pokora. Víra má v nekonečném proudu nulového bodu. „JÁ JSEM“ a to je vše, čím člověk býti má.

Autor: Tina Energy

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.