Přesvědčení a zkušenosti nás samotných mění pohled na svět ostatních

Spread the love

Venku prší…necítíme se dobře… Vyvolává to v nás pocity. Pocity osamělosti, nelásky, touhy po něčem víc, než bychom si dokázali představit. Po svobodě, pochopení, nepodmíněné lásce…jít si svoji vlastní cestou duše. Mnoho lidí to cítí a uvědomuje si, ale když přijde do tuhého a jejich duše posílá SOS zprávy do jejich vědomí s otázkami typu „ Co s tím? Co mám udělat jinak? Kde je chyba?“ Mnoho lidí v tu chvíli své emoce potlačí a svede to na počasí, na špatné spaní, a nebo v lepším případě přijmou, že to tak má být, ale už se nezajímají proč…

Přitom otázka„PROČ?“ je vlastně to nejdůležitější k transformaci našeho vědomí a zároveň k cestě naší duše.

Proč jsem nabourala to auto? Na co jsem myslela při tom, když se to stalo? Odpustila jsem si, ale už si nedokážu vybavit, jaká myšlenka, jaký blok či pocit to způsobil? Není důležité si vzpomenout přesně na naše myšlenky v danou situaci, je důležité se navnímat do srdce a uvědomit si, co v sobě vlastně řešíme. Jaká negativní emoce se nás vlastně drží v danou situaci. A pokud žijeme v srdci, vždy se nám zpětně vybaví, o co konkrétně šlo a jakou záležitost se naše ego, převlečené za dobro, snaží potlačit.

Čím více potlačujeme, tím více se nám vesmír snaží dát najevo, kde je ta chyba a nedaří se nám. Z vlastní zkušenosti vím, že čím víc se snažím zmanipulovat danou situaci pouze myšlenkami, natož nepropuštěnými energiemi a starými vzorci chování, není to dobře. Ačkoli jsme ve vysoké úrovni vědomí, vždy je důležité mít propojení se srdcem a žít v přítomném okamžiku. Naše ego tady bude stále, stále s ním budeme bojovat, ale pokud budeme mít srdce otevřené, vždy poznáme tu správnou cestu.

A naše ego? V tuto chvíli je takový tichý pozorovatel a ve chvíli kdy nevíte, zda-li jednáte pod diktaturou Vašeho ega a nebo pod Božím vedením, které s Vámi třeba v danou situaci nerezonuje kvůli Vašemu egu a starým vzorců chování, navnímejte se do srdce, uvědomte si a propusťte s vírou, že to tak má být.

Co se děje, když propouštíte a přijímáte vše s láskou? Mění se Vám život. Přicházejí Vám do života dary, které již v tuto chvíli dokážete vidět a stahovat je do hmoty. I když občas necítíte, že to je vše, co jste si vybrali, moc dobře si uvědomujete, že to je začátek cesty, po které jste toužili a jste blíž a blíž k vysněnému cíli.

Bůh nás miluje a vede lidi okolo nás do vědomí i skrze naše nezpracované pocity a emoce, poněvadž pro druhý to může být i zkouška a šance k pokusu si uvědomit. Odpusťte si, nikdo z nás totiž není dokonalý a chyby, i když já to tak neberu, děláme každý.

Díky těmto všem uvědoměním si jdu vlastní cestou. Zpracovávám, odpouštím, učím se a především jsem pochopila, proč to vlastně dělám – co konkrétně musím zpracovat a ukotvit do hmoty a proč jsem vlastně tady. Pokud totiž jdete správně, ta cesta se Vám ukáže. Je to obrovská motivace a zároveň pocit žitého štěstí. Můžete tvořit 🙂

A taková drobnost pro ženy, co touží po dvojplameni. Mám svůj dvojplamen, nejsme propojeni, ale i přesto se mi daří. Stačí ho pouze propustit na úrovni duše a vědomí. Je to těžké, ale když se Vám to podaří, začne se Vám měnit život k dobrému nejen tímto směrem 🙂

Autor: Terezka

Tina Energy® 

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.