Příběh Heleny a cesty k jejímu dvojplameni

Spread the love

 

Můj příběh začal v období, kdy jsem žila v několikaletém v manželství s bývalým manželem, který byl i mým karmickým partnerem. Tenkrát jsem byla ve vztahu s ním dlouhodobě nenaplňovaná, nespokojená a frustrovaná, ale protože jsem ještě nebyla vědomá, nevnímala jsem to tak. Byla jsem přesvědčená o tom, že žiji v celkem spokojeném manželství. I přestože se jednalo o dosti komplikovaný a náročný partnerský vztah. Vůbec by mě nenapadlo ze vztahu odejít a ukončit ho.

V jedné chvíli mi do cesty vstoupil muž, se kterým nás to k sobě neuvěřitelně silně táhlo. Vztahu s ním jsem se ale dost bránila, protože jsem byla zcela oddaná bývalému muži. Vždy jsem k němu byla ve všem naprosto upřímná, nechtěla jsem mu nic tajit, a tak jsem se mu svěřila s tím, že jsem se do někoho zamilovala. Vůbec jsem nečekala to, co posléze následovalo, ale bývalý manžel se s partnerem velice spřátelili, a tak jsme po čase začali spolu všichni žít v polyamorickém  vztahu, a to v jedné domácnosti. Zpětně musím říct, že to byl pro mě jeden z nejnáročnějších a nejtěžších typů vztahů, které jsem prožila a opravdu není pro každého.

Už tenkrát se ke mně dostala informace o dvojplamenech, a tak jsem si myslela, že je jím právě bývalý partner. Ale nebylo tomu tak, pouze měl podobnou rezonanci duše, jako můj dvojplamen. Po krátké době, co jsme spolu všichni společně žili, se oba vztahy začaly postupně rozpadat. Vztah s bývalým partnerem přinesl tvrdou karmickou lekci a bolestivá témata, která jsme spolu byli nuceni urychleně  vyřešit. A vztah s bývalým manželem na mě také silně tlačil. Připadala jsem si jako mezi dvěma mlýnskými kameny, které mě utlačovaly a já nemohla uniknout. Den ode dne jsem byla prázdnější, ztracenější, nešťastnější a těsně před nervovým zhroucením. Toužila jsem po tom, aby se má nesnesitelná situace ukončila, ale sama jsem pro to neměla odvahu. A tak jsem společné trápení prodlužovala.

Aby toho nebylo málo, tak do této situace vstoupil ještě další muž, a tím je můj současný partner, můj dvojplamen. Znali jsme se na přátelské úrovni a díky jeho podpoře a důvěře jsem postupně došla k tomu, že nastal čas se rozejít s bývalým partnerem, se kterým byla situace už naprosto neúnosná. Jakousi zvláštní souhrou okolností, se stalo něco, co mé plány naprosto změnilo. Se svým dvojplamenem jsem prožila okamžik naprosté extáze bezpodmínečné lásky, kdy se naše srdce i duše propojily. Došlo k tomu nenadále, z ničeho nic. V tu chvíli jsme oba věděli, že se na úrovni duše známe. Ani jeden jsme nikdy nic tak silného a krásného neprožili a byli jsme z toho silně zmatení. Nicméně jsme tomu oba zatím nechali volnost.

Brzy na to se mezi mnou a bývalým partnerem dořešila společná karma. Hned po jejím rozpuštění jsem cítila obrovskou úlevu, uvolnění a osvobození ze vztahu. A tak jsme vztah ukončili a každý šel dál svou cestou. Já zůstala s bývalým manželem a zvažovala, co si dál počít se svým životem. O celé záležitosti s mým dvojplamenem věděl a i z nich se stali blízcí přátelé.

Se svým dvojplamenem nás to k sobě silně táhlo, a tak netrvalo dlouho a začali jsme se spolu scházet. Opět jsem žila ve vztahu s dvěma muži a i tentokrát jsem si s tím nedokázala poradit. Cítila jsem, že chci být a žít s mým dvojplamenem a že on je tím pravým partnerem mé duše. Ale nedokázala jsem odejít a opustit bývalého manžela. Tenkrát bych raději ublížila sobě, než jemu. Navíc jsem ho stále měla ráda a záleželo mi na něm.

Po čase, kdy jsem se v tom dost plácala a nevěděla, co dělat, jsem dostala od bývalého manžela ultimátum a musela jsem se rozhodnout, koho z nich dvou si vyberu. Cítila jsem, že mě situace vede k tomu, abych se konečně postavila sama za sebe. Rozum říkal „s manželem jsem už dlouho, vím co od něj čekat, mám v něm jistotu a po všem těžkém, co jsme společně prožili mu přeci nemůžu ublížit, takže bych měla dát přednost jemu“. Ale srdce to cítilo jinak. Cítilo totiž novou energii, sílu, touhu a bezpodmínečnou lásku k mému dvojplameni. Chvíli se mé srdce přelo s rozumem, ale nakonec vyhrálo srdce. Došlo jsem totiž k tomu, že poprvé v životě nedokážu dál ubližovat hlavně sama sobě. A tak jsem se rozešla s bývalým manželem a po čase se rozvedla. To období pro mě bylo velice těžké, protože tu situaci bývalý manžel psychicky neunesl. Jeho chování mě velice bolelo, trápilo a dlouho jsem se s ním vyrovnávala. Dodnes ho mám velice ráda, stále na něj myslím s láskou a přeji mu jenom to nejlepší.

Po rozchodu s bývalým manželem jsem začala žít s mým dvojplamenem. Musím říct, že to není jednoduchý vztah, protože je na nás celou dobu vyvíjený obrovský tlak, který nás vede k nestálému odblokování, léčení a čištění našeho nitra, a to na všech úrovních. Ale čím více jsme čistší, tím více lásky v nás proudí a náš vztah je krásnější a láskyplnější. Cítíme se být sami sebou, cítíme skrze nás promlouvat naši duši a vnímáme život srdcem. Jsou to opravdu překrásné pocity, a i přes všechny komplikace, tohle vše za to stojí!

Autor: Helena

Tina Energy® 

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.