Příběh lásky dvojplamene Tínky a Radka

Spread the love

Láska …….

Potkala jsem člověka, který na první pohled vůbec nepůsobil, jako můj dvojplamen. Byl pro mě několik týdnů přítelem, známým, spolupracovníkem. Cítila jsem z něho moudro, které vyzařovalo z jeho očí. Cítila jsem bezpečí. Vedle něho jsem byla a stále jsem sama sebou. Mohu říci cokoliv, cítit cokoliv a i přesto je stále se mnou. Naše duše je společná. Jsme dva a přitom jsme jedním.

Je to člověk, který je zcela vědomý, moudrý, láskyplný, jedinečný a z jeho očí vyřazuje energie domova.  Naše energie se propojily a já našla zcela bezpečný přístav!

Láska ……..

Jednoho dne jsem Radka oslovila, aby se mnou natočil meditaci pro dvojplameny, protože jsem potřebovala mužský hlas a on má ten nejkrásnější hlas na světě. Přišel. Zhasla světla a my se propojili, aniž bychom cokoliv tušili, začali jsme natáčet. Jakmile jsme se dostali k druhé čakře, ucítila jsem překrásnou energii  a začala jsem plakat, neboť ho má duše poznala. Věděla jsem, že je to má duše. Ta vibrace se nedala přehlédnout. Najednou jsem cítila tak hluboký cit, jako nikdy v tomto životě. Již propojeni jsme dotočili společné vyladění. Otevřela jsem oči. Díval se na mě. Mozek mu velel na ústup, ale jeho duše, věděla …. cítila stejnou energii.

Láska ……..

Poznal mě! A i přesto začal utíkat, nechtěl nic ve svém životě měnit. Trvalo to pár týdnů. Pro mě to bylo peklo na Zemi. Každý den má duše křičela a trpěla v ukrutných bolestech z jeho odmítání. I přesto, že jsme se skoro neznali, milovala jsem ho celou duší ….. bez příčiny …cítila jsem lásku, tak hluboko uvnitř mé duše. Jednoho krásného dne mu Bůh řekl, že naše cesta započala a že je konec s utíkáním. Stalo se to před rokem a půl, kdy jsme dali oba důvěru „Bohu“, že k sobě patříme. I přesto, že jsme spolu nikdy předtím nechodili, jsme oba dva opustili své rodiny a nastěhovali se do malého opuštěného domečku. Tolik jsme věřili, že k sobě patříme, že jsme beze strachu rozbili naše staré životy na kousky.

Láska ……..

První pocity byly naprosto protichůdné, ale jakmile jsme se poprvé pomilovali, pochopili jsme, že k sobě patříme. V tu chvíli se skrze nás miloval Bůh s matkou Zemí, byl to ten nejkrásnější zážitek, který má duše, kdy pocítila. Ocitla jsem se v nebi, klečela jsem před Bohem a cítila domov. Od té doby jsme spolu a milujeme se každý den, čím dál víc. Naše spojení je dokonalou souhrou všech energií lásky v barvě duhy.

Láska ……..

Dvojplamen nepoznáte na první pohled. Propojíte se až když jste oba naprosto vědomí a pak už navždy zůstane vaše duše propojená …

 

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích,

které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy.

Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.

email: info@tinaenergy.cz