Příběh Terezky- Dvojplamen a cesta k poznání své duše….

Spread the love
Vše začalo při nástupu do mého prvního zaměstnání po mateřské dovolené. Žila jsem s karmickým partnerem, se kterým mám dvě malé děti. Ten vztah nebyl vůbec jednoduchý, ačkoli to není špatný člověk. Pouze naše duše jsou rozdílné. Moje touha po poznání a zároveň léčení mých problémů a bloků mě začala hnát do „záhuby“. Poznala jsem muže, od kterého jsem si táhla po dobu svých inkarnací ten největší blok ve vztazích. Když jsem se s ním poprvé setkala a pohlédla mu do očí, měla jsem pocit, že už ho znám. Přitahoval mě jako nikdo před tím a cítila jsem obrovský tlak u žaludku. Celý ten vztah nebyla láska, ale obrovský adrenalin, který mě postupem času uvnitř začal ničit. Cítila jsem, že to je celé špatně. Zatáhl mě až příliš dolů a já tušila, že ani můj současný partner mě už nevytáhne. Tehdy jsem se začala modlit, moje duše toužila po změně a Bůh mě vyslyšel – poslal mi do života můj dvojplamen. 
Byl to pravý opak toho, co jsem cítila se zmiňovaným karmickým mužem. Bylo to nesmělé, milé, hezké…nicméně to nestačilo k tomu, abych si uvědomila a poznala. Bůh zasáhl podruhé a odstartoval náš milenecký vztah a intenzivnější komunikaci. Bylo to neuvěřitelné…jako bychom se znali odjakživa. Stejný zájmy, názory, chutě, stejný vkus. O milování s ním ani nemluvím…nikdy jsem nic podobného nezažila. Otevřel mi oči. Najednou jsem věděla, co chci, ale v tu chvíli to nebyl on. Byla to svoboda, nezávislost a bezpodmínečná láska. Během 14 dnů jsem ukončila vztah se svým partnerem a vztah s oním mužem. Celé to krásné trvalo asi 1,5 měsíce, než jsem se začala probouzet a snažit ten vztah napasovat do mých zažitých vzorců. V tu chvíli se mi začínal oddalovat a čím víc jsem tlačila, tím větší facky jsem dostávala. Ta největší přišla, když onemocněl a pro mě to znamenalo, že ho delší dobu neuvidím. Všechno se to ve mně začalo vařit, přemýšlela jsem co bude a nebude, až to vygradovalo a došlo k prvnímu ukončení, ale z jeho strany. Napsal mi to s obrovskou láskou a pochopením a tenkrát se to ve mně hnulo. Začala jsem přemýšlet a konečně hledat chybu v sobě samotné. Bylo to velmi náročné období, ale přišla mi další zásadní Boží pomoc, a to konzultace s Tínkou, které jsem se svěřila, že mi často „chodí“ určité město, a že uvažuji nad tím, se tam podívat. Řekla mi, že mám jet a jediné, co k tomu může dodat je, že to souvisí s mým dvojplamenem. A to aniž by věděla, že ten dotyčný muž, o kterém jsem ji vyprávěla, je z onoho města. Tenkrát jsem tu informaci okamžitě odevzdala zpět  Bohu. Věděla jsem, že není správné, abych byla o něčem přesvědčená, dokud si to sama nenacítím. Ale měla jsem ji dostat, abych tam jela. Uběhlo pár dnů a přišla mi informace, že už je ten správný čas. To město už jsem přestala vídat. Opravdu jsem druhý den ráno vstala a vydala se do velkého, pro mne neznámého města. Svůj dvojplamen jsem nekontaktovala, vše jsem nechala v rukou Božích a jenom jsem se smála tomu, jaký jsem cvok :). Jela jsem tam naprosto odevzdaná a otevřená čemukoli. To město jsem si okamžitě zamilovala. Šla jsem, kam mě nohy vedly a vnímala úplně vše. Po nějaké době jsem se rozhodla ho kontaktovat a opět jsem s důvěrou odevzdala, co se bude dít. Zanedlouho volal úplně konsternovaný z toho, že jsem jela takovou dálku a jen tak. Byla to nádherná s ním strávená hodina po dlouhé době. Cítila jsem obrovsky silnou a láskyplnou energii, která mezi námi proudila. Ta energie je opravdu specifická a těžko popsatelná. Je to jakoby každá buňka ve Vašem těla byla naplněná štěstím,  láskou,  pochopením, důvěrou a svobodou. Tehdy jsem si uvědomila, že to je ON! 
Ovšem to zjištění už se mi odevzdat nepodařilo a vztah mezi námi ještě měsíc přetrvával. Po celou dobu jsem měla rozpor mezi vnitřním přesvědčením a egem. Uvnitř mě to říkalo „musíš ho nechat jít“, jenomže ta touha byla stále silnější a žádný pokus o ukončení se mi nepovedl. Takto se to týden, co týden opakovalo, dokud jsem to úplně neodevzdala. Bylo to velmi bolestivé. Měla jsem pocit, že mě to uvnitř roztrhá na kousky, ale věděla jsem, že si tím musím projít. Vztah s ním jsem nechala tak, jak byl a čekala jsem, co přijde. A do dvou dnů přišlo. Přišlo něco, co hodně zabolelo a zpětně jsem si uvědomila, že naše poslední setkání už nebylo úplně tak o mých blocích, jako o jeho. S přesvědčením, s odevzdáním a s láskou k nám oběma jsem vztah ukončila.
Neptejte se, kdo je Váš dvojplamen. Nezáleží na tom, kdo to je, pokud to ještě vy sami nevíte. Pracujte na sobě a časem přijde. Já měla obrovské štěstí, ze mi vstoupil do života a mohla jsem poznat sama sebe. Moje transformace šla obrovskou rychlostí. Ovšem o to náročnější bylo nechat ho jít. Vybral si pomalejší cestu a já vím,  že sama na sobě mám ještě obrovský kus práce.  Také nejsem připravená a jsem si plně vědoma toho, že každá negativní myšlenka,  každý nezpracovaný blok se Vám okamžitě zrcadlí ve Vašem dvojplameni. Vůbec nevadí,  že spolu nežijeme. Ta nádherná energie ve mně přetrvává dodnes a vede mě tou správnou cestou. Cestou moji duše.  
Přeji Vám všem hodně štěstí na své cestě k poznání a žitému štěstí. 
Terezka
Pište nám své příběhy. Jsme portál transformačního vědomí a rádi ho zveřejníme, neboť každý takový zážitek může pomoci dalším bytostem otevřít oči a srdce.
Vaše zkušenosti jsou pro ostatní velmi cenné 🙂 Nebojte se je předávat!

Tina Energy® Záruka energie