Probuzení, cesta a pokora, aneb dinosauři zůstávají ve starém světě

Spread the love

V posledních dnech naplno dosedá do hmoty energie, která začala „v energiích“ působit na přelomu srpna a září 2018. Tehdy jsme psali o kotouči ne nepodobnému cirkulárce, který oddělil vědomí od ne-vědomí. Oddělil světy těch, kteří se vydali cestou skutečné transformace a těch, kteří odmítli přijmout principy Nové Země a zůstali na prvním ze dvou břehů, nebo, chcete-li, na nástupišti, kde namísto superexpresu  do vědomí, na ně zahoukal umolousaný starý vláček jedoucí po okružní trase cyklů staré pyramidy.

Ti, kteří se rozhodli pro nelehkou transformační jízdu a začali s intenzivní prací, dnes zaslouženě sklízí ovoce své práce. V jejich životech nastal obrat. Zdánlivě neřešitelné situace se jako zázrakem vyřešily, do života přišli noví partneři, nová zaměstnání, ustaly letité zdravotní obtíže a život se začal skládat z báječných přítomných okamžiků plných hojnosti a žitého štěstí.

Ti druzí stále „cyklí“. Transformační energie na ně sice stále více a více tlačí, ale oni v sobě doposud nenašli dostatek pokory před samotným Bohem, aby dokázali svoji cestu odevzdat. Principy Nové Země odmítají. Možná už zkusili, aby se neřeklo, pár tahů voskovkou po papíru, ale udělali to tzv. „z hlavy“, aby měli pro sebe omluvu, že práce na sobě nepomáhá.

Další z nich dál hledají „chyby“, pro které by mohli před ostatními, před sebou i před Bohem novou cestu dál odmítat. Vždyť přece mají svobodnou volbu, tak proč by přenechávali  otěže komusi, kdo není ani vidět, nemluví a nemohou si na něj sáhnout?

Další skupina „cyklistů“ je mazaná. Navenek a naoko, možná i „hlavou“, principy Nové Země přijali, ale vědí, že se jako při každé společenské změně stačí  přidat na tu správnou stranu po směru větru, naskočit na toho správného koníka, který jim pomůže získat zcela tradiční trofeje, jimiž jsou moc, sláva a hmotné statky.

Můžeme si být stoprocentně jisti, že ani jeden z těchto principů nefunguje a fungovat nebude. Zatímco cestující v superexpresu dávno pochopili, že jízdenkou na cestu duše je láska, víra a pokora (a tím mám na mysli opravdovou lásku, víru a pokoru, nikoliv tu afirmovanou, proklamovanou, deklamovanou a cezenou skrze zaťaté zuby…), druzí tato slova stále neprocítili.

Dovolím si vsunout takový malý testík. Troufám si tvrdit, že velikou brzdou vstupu na rychlodráhu cesty duše je ego. Pokud se tedy najde čtenář, komu slova o pokoře, případně zbytek tohoto odstavce zvýší tlak, zrychlí dýchání, tep, či jinak nepříjemně rozezní struny jeho duše či těla, doporučuji, aby se podíval, zda mu po jeho štěstí namísto „smůly“, či „osudu“ nešlape ego velikosti dospělého dinosaura.

Závěrem zbývá s pokorou a úctou ke všem cestujícím, nerozhodno v jakém z popsaných vlaků, dodat toto. Než začneme novou cestu odmítat a vysílat energie zloby a hněvu těm, kteří sviští kolem našeho „couráku“ v expresu, zkusme si udělat sami v sobě inventuru a jen tak, sami pro sebe si rozebrat, co pro nás doopravdy znamenají slova „láska“, „víra“ a „pokora“.

Pokud jejich pravý smysl opravdu a poctivě najdeme ve svém srdci, dostaneme jízdenku superexpresem, kterou nám proštípne  sama autorita nejvyšší…

Autor: Michael K

11.5.2019 od 21.00- Pořad o aktuálních energiích s Radkem a poté vyladění s Tínkou od 21:30

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích,

které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy.

Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.