Proč lidé hledají Boha, …?

Spread the love

Až když na věži bije dvanáctá hodina?

Duchovní hledání, touha po poznání a vývoj naší duše by měla být součástí našeho bytí.

Hledání způsobu, jak nalézt harmonii, jak nalézt rovnováhu mezi fyzickým a duchovním světem, má být součástí každé minuty.

Základem života na této zemi je rovnováha mezi oběma světy. Je přirozené starat se o svoje tělo a stejně tak přirozené je starat se i o svou duši. A přesto to spousta lidí nedělá. Nestarají se o svoje pocity a emoce, neuvědomují si, že když zanedbají péči o svoji duši, nikdy nebudou šťastni.

Každý den vidíme případy, kdy lidé hledají Boha, až když jim dochází dech. Čím dál, tím víc, chodí lidé nemocní, unavení a znechuceni životem. To, že nemoci jsou z emocí, víme všichni. Proč se lidé začínají obracet s prosbou o pomoc až když jim teče do bot? Protože jejich ego, jejich chamtivost a pýcha a zaslepenost mamonem jim nedovolí cítit přítomnost Boha. Teprve až když je osud zastaví a vezme jim vše to, co tak dlouho a bezcitně budovali, pak se teprve se slzami v očích podívají do nebes a hledají Boží lásku s otázkou:

„Proč zrovna já?“

„Protože nevíš, že existuji, protože necítíš mou lásku a protože nejsi šťastný, neboť nemiluješ ani sebe, ani druhé! Jsi jen figurka bez duše, která stojí na jednom místě a neumí udělat krok správným směrem!“

Zastavme se na chvilku, i když ještě nejsme na kolenou a zvedněme oči a hlavu k nebesům. Hledejme lásku a smysl života dřív, než bude pozdě. Otevřme svá srdce s vděčností za všechny dary, které jsme od Boha dostali. S pokorou a důvěrou se nechme vést na cestě životem. Protože pokud to neuděláme v této opravdu těžké době, v době transformace, už druhou šanci nedostaneme! Pochopení energie lásky v nejvyšším vědomí, lásky Stvořitele, Boha otce, naladění se na její frekvenci, je ta jediná správná cesta …

 

„Tady a teď obracím svůj zrak k nebesům a vidím tebe.

Cítím tvou lásku, vnímám tvou energii,

celou mou bytostí proudí tvé světlo a tvá láska.

Odevzdávám svůj život do tvých rukou, neboť z lásky jsem stvořen a v lásku se proměním.

Jsem tvou součástí, věřím ti.

Miluji tě.“

Autor: Tina Energy

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích,

které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy.

Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.

email: info@tinaenergy.cz