Proč mají prezidenti vyhrnuté rukávy?

Spread the love

Proč mají prezidenti vyhrnuté rukávy?

Před časem jsem si kladl otázku, proč mají prezidenti vyhrnuté rukávy na košili, když se něco dramatického a výjimečného děje? Zřejmě proto, aby vypadali tak nějak akčně a jakoby v plné práci. V montérkách s laclem, případně v teplácích s jedním, dvěma, či dokonce s více pruhy, by totiž nemuseli vypadat nejlépe a kdekdo by si je tom chvatu na obrazovce mohl poplést třeba s řemeslníkem nebo řidičem kamionu. V těch vyhrnutých rukávech se skrývá jasné sdělení pro veřejnost a obecný lid: „Když si sundám sako a vyhrnu rukávy, mějte se na pozoru, něco se děje a já jsem v tom s vámi!“

Když nadešel dlouho očekávaný rok 2012, podlehl jsem na čas představě, a možná jsem nebyl tak úplně sám, že změna na Zemi nastane nejspíš tak, že někdo někde přepne nějaký vypínač z polohy PŘEDTÍM do polohy POTOM, dvakrát až třikrát zahřmí, pak se ozvou andělské chóry a změna bude hotová.

Teprve v průběhu dalších let mi došlo, že změna sice bude, ale budeme si ji jaksi muset sami udělat. Jinými slovy, vesmírné síly nám poskytnou veškeré dostupné čistící prostředky, nástroje a návody, ale to mýdlo, hadr a koště budeme muset vzít do ruky sami a to co jsme si nadrobili, si taky budeme muset sami uklidit. Takže „chlapci a děvčata“, pravil Stvořitel, „tady máte vodu a mýdlo, košťata a bůhvíco ještě a nástup do práce! Sami jste si to tu doorali, sami si to ukliďte. Já na to budu dohlížet a když budete chtít, tak vám s tím pomůžu. Ale práce je to vaše!“.
No jo. To je pro nás vlastně úplně skvělá možnost. Žádné peklo, žádné zatracení, prostě hadry a košťata a můžeme se z toho, více či méně jednoduše, pouklízet. A má to ještě další výhodu. Při tom úklidu toho velmi mnoho o sobě i o Vesmíru pochopíme.

Takže se snažíme. Mnozí s nás už spláchli to nejhorší ze sebe, své vědomí i nevědomí, své rodové linie, své karmy a bůhvíco ještě. No a prezidenti? Ti už to asi věděli dávno, že něco přijde, proto ty vyhrnuté rukávy. Jen jim asi zatím nikdo neřekl, že to za ně nikdo neudělá. Takže chlapci a děvčata, košťata do ruky, je nejvyšší čas začít! 

Autor: Michael K.

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.

TINA ENERGY ®