Proč se muži bojí transformovat?

Spread the love
Oni se totiž vůbec bojí otevřít spirituálnímu pohledu na svět, natož transformovat!
A cítí vůbec, že se něco děje?

Někteří ano, ale drtivá většina nikoliv. Proč? Protože mužské ego je „držák“! Jen tak ho neprostřelíte řečmi o duchovní podstatě vesmíru nebo vegetariánství dřív, než mu jeho pravdu naservíruje hlavní zpravodajská relace. Na tu muž sice zhusta nadává, leč pravidelně ji sleduje a denně odchází od obrazovky sice naštvaný, ale s myšlením dokonale zpracovaným.

Programy školské, zpravodajské, náboženské, ideologické a populárně – vědecké, které kolotají mužovou racionální myslí, dělají svoji práci dobře. Klobouk dolů.
S mužem to má systém podstatně jednodušší než se ženou. Žena se řídí intuicí a srdcem, muž rozumem. A v tom je problém. Muž potřebuje důkazy, a ty zatím nedostává. Rád se pyšní, že má na věci vlastní názor, jen si nechce přiznat, že mu ho už někdo připravil. Posloucháte-li rozhovor mužů, povšimněte si, že jde spíše o soutěž v tom, kolik si kdo zapamatoval z večerních zpráv, v lepším případě vyčetl z knih, než střet vlastní moudrosti a intelektu. A už vůbec se nemluví o vlastních pocitech! Nejdůraznější diskutér je pak přesvědčen, že vítězstvím ve výměně názorů změnil chod Vesmíru. „Já vám dám spiritualitu, magoři! Vědci už to prý mají dávno vyřešený. Hlásili to ve zprávách!“ Máme prostě rádi věci jednoduché a pod kontrolou a svoje jistoty a to nám duchovní osvícení nenabízí. „ A když už nám pak zakážou i maso a pivo, tak co už z toho života budeme mít?“

Lze připustit, že nic z toho, o čem si běžný muž myslí, že potřebuje nezbytně k životu, spirituální cesta nenabízí. Jenže muž o spoustě věcí vůbec neví! Neví, že otevření mysli vede k očištění těla, neví, že proudy energie, které náhle začnou zaplavovat jeho tělo, mu přinesou prožitky mnohonásobně předčící vše, co doposud zažíval. Neví, že se bude cítit lehký, jeho tělo se bude uzdravovat a mládnout, jeho myšlení bude bystřejší a moudřejší, tělo pružnější, chování laskavější a kupodivu i neohroženější. A energie lásky, které procítí a prožije s otevřenou ženou, to si nedovede představit ani v nejtajnějším snu…

  • Milí muži! Odhoďte svá ega a otevřete se transformaci!
  • Ta cesta stojí za to! Není snadná, ale výsledkem budete ohromeni!
  • Přestaňte se bát, že nejste dost čistí.
  • Je to jen zbytečná obava vyvolaná ideologiemi a náboženskými dogmaty.
  • Bojíte se zbytečně. Vězte, že ten, kdo tuhle hru vymyslel a stvořil, je úžasná laskavá bytost, která Vás nikdy nezklame, nikdy nezavrhne, nikdy neopustí.
  • A má úžasný smysl pro humor. Je prostě bezva!
  • Tak už na nic nečekejte a vykročte! Je nejvyšší čas!

 

 

Autor: Michael K.

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.