Vrať se do hmoty!

Spread the love

 

Poslední dny a týdny byly napjaté. Burcující byly i hlasy upozorňující na blížící se důležité rozcestí. Třebaže to na někoho dělalo dojem jisté nepatřičnosti, tato pro některé velmi těžko přijatelná slova, posílalo samo Nejvyšší vědomí. Můžeme si tedy být jisti, že to bylo přesně to, co jsme v oněch chvílích potřebovali slyšet.

První dubnové dny už jsou jiné. Silné i jemné zároveň. Vystoupali jsme po jednotlivých transformačních schůdcích se zvědavostí, co bude na samém vrcholu. Nadpřirozené schopnosti? Elixír života? Svatý grál? Ale kdepak! Když trochu opadl prach zvířený událostmi dní předcházejících a my plni očekávání nahlédli na poslední schod transformačního schodiště, objevil se veliký nápis : „Vrať se do hmoty!“ Bum! „Jak to máme chápat? Vždyť my odtamtud právě jdeme!“.

„Ale kdepak, jdete z jakéhosi hybridního světa, z jakési bažiny plné přízraků, kde jste byli ve hmotě zcela ovládáni neviditelnou temnotou, která Vás velmi chytře vedla do bojů a válek a neustále Vás odváděla od Vašich snů a přání. Teprve teď nastal čas, kdy můžete v čisté hmotě nového světa zcela svobodně tvořit! Využijte proto vše, co jste se po cestě vzhůru naučili, poznávejte, tvořte, milujte a radujte se z každé chvilky.“

„A pamatujte, že vše už bylo vysloveno. Světlo odteď nesmí zasahovat do temnoty a temnota do světla. Každý si už svoji pravdu musí najít sám.“

Tak to bychom tedy měli. Máme letos už poněkolikáté „utrum“ s něčím, co jsme dělali rádi a mysleli jsme si, že to vydrží na věky. Po konci věštění budoucnosti, energetického kutilství za pomoci energií všeho druhu, po konci terapií a rozkrývání a diagnostikování osobních bloků, teď máme konec se vším, co odvádí pozornost od pochopení a lásky. Tedy i s nadbytkem rad a mouder.

Chvilku to musíme zpracovávat, ale nakonec to chápeme. Ono už opravdu vše bylo řečeno a přišla doba, kdy je každá rada spíš na škodu. Nejlépe je si na vše opravdu přijít sám. Tak se jdeme učit do hmoty nového světa, novýma očima, s otevřeným srdcem a s pochopením, znovu žít….

Reklama:

 

Autor: Michael K

Zdroj: www.skyenergytv.cz

 

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích,

které nikde jinde nenajdete!

Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy.

Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.