Říjnová transformace, aneb co bude a nebude?

Spread the love

 

V říjnu nás čekají obrovské změny v našich životech. Bude to jak na horské dráze. Chvíli nahoru, chvíli dokola a pak hlavou dolů. Měsíc říjen bude silný, energeticky náročný a bude hlavně o pochopení. Celoplanetární nerovnáha se projeví a my budeme vystaveni našim omylům. Vnímám každý den, co jsme jako lidstvo dopustili. Planeta Země ke mně promlouvá svým hlasem a pláče bolestí.

Není čas před tímto faktem zavírat oči. Není čas se vymlouvat a není čas se schovávat za možná, kdyby, já nevím a já tomu nevěřím. Začíná transformace (neboli pochopení) starých a velmi špatných vzorců chování a lidských omylů. Podívejte, kam až jsme to nechali zajít? Kam až jsme to svou bezohledností dopracovali?

Je čas napravit naše omyly a omluvit se sobě i planetě Zemi, co jsme způsobili.

Pokud to neuděláme, budeme vystaveni velmi silnému tlaku energíí, které budou tlačit proto, abychom došli pochopení. Představte si malé dítě, kterému 100x řeknete nesahej na sirky nebo se spálíš. Dítě stále nevěří a nechápe. Po sto první si spálí prsty a dívá se nechápavě. Nevěří a diví se. Až se spálí podruhé, teprve se mu rozsvítí. A takto to vesmír nastaví.

S láskou nás bude učit, jak se máme chovat, abychom došli k vytouženému pochopení.

„Neškoď planetě a sám sobě nebo se spálíš!“

Autor: Tina Energy- Transformační průvodce

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.