Říjnová transformace, aneb co bude a nebude?

Spread the love

 

V říjnu nás čekají obrovské změny v našich životech. Bude to jak na horské dráze. Chvíli nahoru, chvíli dokola a pak hlavou dolů. Měsíc říjen bude silný, energeticky náročný a bude hlavně o pochopení. Celoplanetární nerovnáha se projeví a my budeme vystaveni našim omylům. Vnímám každý den, co jsme jako lidstvo dopustili. Planeta Země ke mně promlouvá svým hlasem a pláče bolestí.

Není čas před tímto faktem zavírat oči. Není čas se vymlouvat a není čas se schovávat za možná, kdyby, já nevím a já tomu nevěřím. Začíná transformace (neboli pochopení) starých a velmi špatných vzorců chování a lidských omylů. Podívejte, kam až jsme to nechali zajít? Kam až jsme to svou bezohledností dopracovali?

Je čas napravit naše omyly a omluvit se sobě i planetě Zemi, co jsme způsobili.

Pokud to neuděláme, budeme vystaveni velmi silnému tlaku energíí, které budou tlačit proto, abychom došli k pochopení. Představte si malé dítě, kterému 100x řeknete nesahej na sirky nebo se spálíš. Dítě stále nevěří a nechápe. Po sto první si spálí prsty a dívá se nechápavě. Nevěří a diví se. Až se spálí podruhé, teprve se mu rozsvítí. A takto to vesmír nastaví.

S láskou nás bude učit, jak se máme chovat, abychom došli k vytouženému pochopení.

„Neškoď planetě ani sám sobě!“

Autor: Tina Energy- Transformační průvodce

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.