Síla muže a křehkost ženy

Spread the love

Síla muže pochází hluboko z jeho srdce, kde dřímá rytíř, gentleman a ochranitel žen. Síla muže nejsou velké svaly, tetování, silné auto, tučné konto ani silná slova, ale je to veliká hluboká Láska a esence rytíře ukryta hluboko v jeho Srdci. Je to přirozenost muže podporovat a ochraňovat ženu a stát se znovu ušlechtilým rytířem a zároveň gentlemanem, kdy se žena v blízkosti takovéhoto muže cítí v bezpečí, lásce a podporována a může se v plnosti otevřít svému ženství a poslání, pro které se její Duše tento život rozhodla.

A já ze své vlastní zkušenosti vím, že tak šlechetní opravdu uvnitř jste krásní muži. Jeden takovýto úžasný muž je můj manžel, který stále stoji při mne a dává mi pocit bezpečí a podpory i přesto, že úplně nerozumí tomu všemu, čím procházím a co je mé poslání. I přesto tu se mnou stále je a podpora, kterou cítím, mi dovoluje ponořit se do svého poslání velmi hluboko a já jsem mu za to velmi vděčná.

 A vás ostatní krásní muži potkávám všude na ulici, v tramvaji, v obchodě. Cítím a vnímám hloubku vašich srdcí a když se navnímám na vaše srdce, cítím tu jemnost, šlechetnost a eleganci, kterou v sobě máte. Najednou jste úplně jiní, jemní, pozorní a vnímaví a to, co je na povrchu, je jen pro vás ochranný obal. A jako žena ve vás pevně věřím, že se vám podaří odhodit ty masky nedotknutelnosti a vystoupíte ve své opravdové krásné síle rytíře a gentlemana, kterou v sobě všichni máte ukrytou.

A na nás ženách je, abychom ve vás muže pevně věřily a nechaly rozkvést v sobě své opravdové ženství – jemnost, něhu, důvěru v sebe, pochopení. Aby muž ze ženy mohl cítit její vnitřní sílu a zároveň jemnost, aby mohl cítit její kouzlo a zároveň obyčejnost.

Potom se může žena s mužem potkat v jejich opravdovosti, přirozenosti bez přetvářky, strachu a manipulace. Ve vzájemné čistotě, pochopení, plné důvěře a hluboké Lásce.

Není v tom nic záhadného ani složitého. Je v tom prastará moudrost základních hodnot jako je respekt, úcta, pokora, pochopení, důvěra a hluboká Láska mezi mužem a ženou. To vše tu vždy bylo, jen my jsme na to nějak zapomněli a neviděli to. A právě je ten čas se na to rozpomenout. Chovat se k sobě s úctou, respektem, pochopením a láskou, abychom mohli všichni žít šťastný život se zdánlivě „ obyčejnými“, ale velmi mocnými hodnotami našeho života ve své přirozenosti, lehkosti, radosti a čistotě.

Věřím, že se nám to všem podaří.

S láskou Miraja  

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.