Skvělá zpráva! Chlapi se konečně ozvali

Spread the love

Bylo to někdy v červnu 2018, kdy jsem napsal článek s názvem: „Proč se muži bojí transformovat?“ Vyvěsili jsme ho na server, protáhli sociálními sítěmi…..a nic. Vcelku nevzbudil žádnou reakci.

Hlavně mezi muži. Oni totiž v tu dobu ještě spali. Pak jsme opakovaně vždy zhruba po měsíci  tento článek vyvěsili na web, protáhli sociálními sítěmi….a zase nic….To se opakovalo až do ledna roku 2019.

Vcelku rutinně šel článek z archivu na web a šup s ním na sociální sítě. A strhla se mela! Chlapi i chlapci mi za ten článek dali pěkně za uši! A to je, přátelé, skvělá zpráva! Energie na planetě totiž za těch pár měsíců udělaly obrovský pokrok a k probouzejícím se ženám se přidali i muži! Přes snůšku kritiky mám obrovskou radost. To, po čem jsme volali a na co jsme se těšili, je konečně tady. A my si lámali hlavu, jak tomu můžeme pomoci. Vždyť na semináře přišel v průměru jeden jediný muž na třicet žen. Mysleli jsme si, že budeme muset vždy narazit sud a grilovat čuníka, aby se poměr sil mezi muži a ženami vyrovnal. A ono to přišlo! Díky Vám, pánové. Máte úplnou pravdu! To, co bylo v červnu napsáno, už není pravda. Muži této planety se chtějí transformovat!

Autor: Michael K.

TINA ENERGY ® AUTOTERAPIE

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.