Spolehni se sám na sebe, je nová doba!

Spread the love

 

Kdysi dávno, před dávnými a dávnými časy, bylo v této pohádce možné běhat od léčitele k léčitele, od kartářky ke kartářce. Kdysi dávno ovšem tato pohádka byla realitou, kterou jsme prožívali. Někdo nám totiž řekl, že si sami neporadíme a my, zvyklí ze školy, jsme poslouchali a učili se být závislí na lidech, kteří nám sice zpočátku mohli pomoci, ale nakonec jsme stejně nedošli k pochopení.

Jednoho dne, kdy skončila doba starých pověstí, pohádek, bajek a mýtů, které nám celé generace nutily, jsme otevřeli oči do nového světa tvořeného s láskou.

V tomto světě, i když usnete, již se Vám tato pohádka nezdá. Ve Vašich snech je jen láska a sebedůvěra.

Již není potřeba se na nikoho spoléhat a vytvářet si zbytečné závislosti, které stejně nikam nevedou. V tomto světě je jen jedna cesta, která vede správným směrem. Cesta pochopení, po které všichni jdeme.

Jakmile jsme procitli ze snu, najednou váháme a se strachem se potýkáme. Co když to nezvládnu? Co když nemám dost znalostí? Co když nejsem dost dobrá(ý)? Co když…? A co když Vám řeknu, že všechny systémy, které Vás nutily přemýšlet tímto způsobem, již neexistují.

A co když stačí jen věřit!? Věřit sobě, věřit Bohu, věřit, že jdu správnou cestou.

Věřím si! Věřím Ti! Věřím že jdu správnou cestou. Věřím z celého srdce a celou svou duší, že mám dostatek schopností projít svou duchovní cestu bez závislostí. Vede mě mé srdce, má intuice, mé pocity a emoce a já jim naslouchám. S láskou v srdci a s důvěrou sobě vlastní a s přesvědčením, že já dokážu cokoliv. Je čas být samostatný (á), nezávislý (á). svobodný (á) a jedinečný (á).
„Když láska v lásce koná, pak láska s láskou tvoří.“

Autor: Tina Energy

Zdroj: www.skyenergytv.cz

 

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích,

které nikde jinde nenajdete!

Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy.

Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.