Srpnová transformace, aneb srdcem tvoříme náš život a „Novou Zemi“

Spread the love

 

Nová Země, to jsou energie tvorby v čistotě, které dokážou měnit úroveň hmoty. Její energie jsou „nejjemnějšími energiemi“, co jsem kdy byla schopna procítit, ale přesto tato energie dokáže okolo sebe vyzařovat energoinformační pole tak silné, že si razí cestu do hmoty s obrovskou razancí.

Představte si energii ve tvaru diamantu, která jako vrtná souprava před sebou razí cestu do té nejhustší hustoty hmoty a dokáže měnit její hmotnou frekvenci. Jemnost se silou obřího slona se valí do našich životů. Pozor! Není to celoplanetární! Nová Země je vyjádřením našeho individuálního procesu transformace. Pokud jsme při našem vzestupu do vědomí byli schopni vstoupit do „Nové Země“ a cestou zpět do hmoty si tuto energii přibalit do batůžku na cestu, pak jsme teprve nyní schopni ji ukotvit ve hmotě. Je nám umožněno a zpřístupněno s touto energií propojit náš život a naše sebevyjádření je tvořeno jejím vlastním odrazem 🙂 (Omlouvám se, ale jednodušším způsobem tento proces popsat prostě  nejde :-))

Naše srdce začíná bít v rytmu „Nové Země“. Věřte nebo ne, ale teprve teď se budou dít věci!

V měsíci srpnu je potřeba se otevřít na úrovni srdeční čakry a vyladit se na tyto energie. Je to frekvence energií, které zde na planetě nikdy nebyly a jejich frekvence vibruje v nejvyšších vrstvách. Nástroje pro tvorbu této energie mi v posledních dvou dnech přicházejí jeden za druhým ve velmi rychlém tempu a sotva je stačím všechny ve hmotě tvořit. Naše místnost je na srpen připravena. Je vyladěna na tuto zcela novou energii. Nejen, že v naší transformačně-relaxační místnosti najdete skoro 700Kg krystalů, které vibrují na frekvenci těchto energií. Za pomoci colorterapie, aromaterapie a muzikoterapie současně tyto frekvence ukotvujeme do hmoty. Nové vyladění na srdeční čakru dokonale doplňuje úžasný zážitek. Přijďte se k nám vyladit ….

 

 ❤❤❤ Akce ❤❤❤ Pobyt v transformačně-relaxační místnosti s krystaly pro 2 osoby Tina Energy®   
2,600  1,200 Kč 

Tato služba je pod ochrannou známkou Tina Energy®.

❤❤❤ NOVINKY ❤❤❤ Součástí pobytu od 1.8. je i aroma, muziko a color terapie za pomocí vůní (bylinek, květů), Tínčiných obrazů (+ barevných světelných doplňků) a také Radkovi meditační hudby. 

Je to originální a jedinečný vysokovibrační energetický systém vytvořený dle požadavků nové doby. Transformační místnost Vám pomůže, pokud budete chtít, zpracovat a propustit aktuální energie aktuální energie, které tlačí v daném měsíci s pomocí aktuálního vyladění (meditace od Tínky na MP3 ), přesně pro daný měsíc. 

Pobyt v relaxační místnosti s krystaly pro 1 osobu- Tina Energy® akce 1,500 800 Kč 

Srpen: “Transformace čtvrté čakry, srdce a bezpodmínečná láska”. Autoterapie trvá 90 minut.

Telefon pro objednání: 731 221 513. VÍKENDOVÝ PROVOZ 10.8-11.8.2019

Aktuální novinka od Tínky

NOVINKA Transformační meditace- 1.čakra,natočena dnes 25.7.2019. Tato jedinečná transformační meditace Vás zavede do minulosti. Tínka Vás svým božským hlasem provádí Vaším dětstvím a vztahem s rodiči, abyste si zpracovali nejtěžší témata, která ovlivnila Váš život a Vaše žité štěstí. Řeší se také téma rodů a rodových linií. Ke zpracování přišla i ojedinělá vysokovibrační hudba a návod, jak projít hmotou ve štěstí a v lásce.  Zakoupit v eshopu cena 450 Kč

Horké novinky od Tínky

Transformační meditace- 3.čakra- solar, duše, propojení se s vlastní podstatou Mp3Nabízíme Vám ke stažení Tínčinu ojedinělou meditaci vhodnou zejména pro práci s 3.čakrou. Meditace je doprovázena  Radkovou originální meditační vysokovibrační hudbou. Vy, kteří jste v červenci již navštívili naši kamennou relaxační místnost, ji velice dobře znáte 🙂Po zakoupení produktu Vám na e-mail zašleme odkaz ke stažení meditace do Vašeho PC či mobilu ve formátu mp3. Téma 3 čakry: solar, duše, duchovní DNA, propojení se s vlastní podstatou.Zakoupit v eshopu za 350Kč

 

Transformační meditace “Vědomý život”Vám pomůže zpracovat téma “žití ve hmotě” a pomůže Vám ukotvit ty nejvyšší duchovní energie do běžného života.

Zakoupit v eshopu za 350Kč

 

 

Transformační meditace- 2.čakra- všechny vztahy, ženství, mateřství, kreativita, vztah k matce. 

Nabízíme ke stažení Tínčinu ojedinělou meditaci vhodnou zejména pro práci s 2.čakrou. Zakoupit v eshopu za 350Kč

 

 

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Celý portál, všechny informace, názvy i služby jsou chráněny evropskou ochrannou známkou: Tina Energy® Záruka energie

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích. Copyright © 2019 SKYENERGY TV. Všechna práva vyhrazena.