Srpnová transformace- odhalení

Spread the love

Srpen bude zlomový měsíc.

Spouštěcím mezníkem budou červencový úplněk ve Vodnáři spolu s následným zatměním Měsíce, které jako červené tlačítko spustí extrémně silnou transformaci. Energie těchto úkazů způsobí rozdělení energií do dimenzí a následné oddělení realit. V mé vizi se otevřela země a po zatmění bylo pohlceno vše, co nejde cestou světla. Vím, je to hodně divoké, ale mé vize mě neklamou. Proto důrazně doporučuji, aby ti, kdo jdou ke světlu, zpracovali do zatmění  všechny negativní energie, které v sobě mají. Ať jsou jejich, či přijaté od rodičů, partnerů, okolí apod.

Úplné zatmění Měsíce nastane 27./28. července 2018.
Měsíc bude ponořen celý v Zemském stínu 1 hodinu a 44 minut.

Vidím běh následných událostí a řeknu Vám, že to bude opravdu náročný měsíc.
Transformace bude sílit. Dnešní energie způsobují cca 3 transformační vlny každou hodinu. V srpnu se spustí jedna transformační vlna obrovských rozměrů a bude proudit 24 hodin denně. Neustálý tlak bude od bodu O zesilovat a koncem srpna se na stupnici od 1 do 10 dostaneme na 3. Přičemž nula je začátek a 10 dokončení transformace. Tyto energie budou extrémní. Doposud na Zemi takto silná vlna nepůsobila.
19.7.2018 mi v den, kdy se rozdávaly dary od Boha pracovníkům světla, přišla transformační meditace, která je mnohem silnější než byly původní terapie. Vaše svolení, že transformací chcete projít, způsobí okamžitou transformaci. Přišla jsem na Zemi, abych Vás provedla tímto obdobím, abych Vás provedla transformací. Je to má cesta duše.
Není náhoda, že cítím každou změnu v energetickém poli planety. Cítím kdy, kde a jak bude transformace působit na minuty přesně. Mám obrovskou pokoru k darům, které jsem dostala, a jsem připravena Vám všechny tyto informace, které skrze mě proudí, předat. Bylo mi řečeno, že přišla doba, kdy mají lidé vědět pravdu. Nastal čas!
Miluji Vás  – Vaše Tínka

autor: Tina Energy