Šungitová voda je úžasný, naprosto přírodní nápoj bez jakékoliv chemie!

Spread the love
Šungit 500g zakoupíte na www.tinaenergy.cz. Cena 299Kč

Šungitová voda je úžasný, naprosto přírodní nápoj bez jakékoliv chemie, který získáte úpravou jakékoliv vody z kohoutku, 200g šungitové drti je vhodné pro 1,8 -2 litry vody. Používejte pouze skleněné nádoby!!!

Tento zázračný kámen, jemuž já říkám “ ZÁZRAK Z KARÉLIE“, byl pojmenován podle Karelské vesnice Šunga na břehu Oněžského jezera.  Právě zde byl kámen v roce 1887 poprvé objeven. Zázračné vlastnosti zdejších pramenů vyvěrajících z horninových vrstev však byly známy už mnohem dříve.

Zprávy o léčivých vlastnostech šungitu se objevily už před více než 300 lety. 

Šungitu se připisují vlastnosti kamene, který do sebe vstřebává všechno negativní, škodlivé a špatné. Současně soustřeďuje, obnovuje a znásobuje všechno dobré a prospěšné, jak v lidském organismu, tak i v okolním prostředí. Je to „čistička“, prostředek pro přeměnu negativních energií na pozitivní a životadárné.

A jak si připravíme šungitovou vodu? Šungitovou drť propláchneme a nasypeme do 3 litrové skleněné nádoby, dolijeme vodou z kohoutku a necháme 24 hodin odstát.

Potom pijeme nebo použijeme k vaření.

Již po jednom měsíci pití této vody pocítíte změnu. Trvanlivost šungitu je cca 3-6 měsíců, poté je nutno vyměnit ho za nový. Já mám studniční vodu, která je bez šungitu velmi tvrdá a nemá moc dobrou chuť. Jakmile použiji šungit, voda je čirá a navíc chutná úplně jinak. Od doby, co jej používám, mám nádhernou čistou pleť a cítím se velmi dobře.

Autor: Tina Energy

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Celý portál, všechny informace, názvy i služby jsou chráněny evropskou ochrannou známkou: Tina Energy® Záruka energie

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích. Copyright © 2019 SKYENERGY TV. Všechna práva vyhrazena.