Tištěná „Super kuchařka“ za 390,-

Spread the love

Jak vznikla „Super kuchařka“?

Dostává se k Vám nyní první díl z plánované edice, který obsahuje „cover“ verze klasických receptů převážně české kuchyně.

Pokrmy jsou chuťově téměř k nerozeznání od jídel klasických, přesto jsou zdravé a plné energie.

Ochutnejte mou úžasnou zdravou koprovku, vynikající špaldový knedlík nebo veganský semínkový chléb bez mouky a udělejte si svůj vlastní obrázek o tom, jak skvělá mohou být zdravá jídla v nové době.

 

O mně

Jmenuji se Tina Energy a vítám vás na mém blogu o rychlém a zdravém vaření.

Od malička mě baví kouzlit v kuchyni.

Prošla jsem si mnoha životními peripetiemi, jejichž výsledkem bylo i to, že jsem přibírala a držela mnoho různých diet, které ale nebyly k ničemu. Dokonce jsem vystudovala výživové poradenství a jsem akreditovaný výživový poradce a sportovní dietolog.

Ani takto nabyté znalosti mi nepomohly zhubnout, dokud jsem nezharmonizovala svůj život po všech stránkách, včetně zdravého životního stylu a stravy. Zjistila jsem, že mému tělu nejvíce prospívá kombinace veganské, raw a zčásti vegetariánské stravy.

Vrhla jsem se na vymýšlení jakýchsi „cover“ verzí klasických receptů ve zdravých a superrychlých verzích a chtěla bych se s Vámi o ně podělit. Určitě Vás zajímá i informace, co moje váha? Úmyslně nepíšu, kolik jsem zhubla, aniž bych se jakkoliv omezovala v jídle, protože tento proces stále probíhá. Jisté ale je, že moje velikost šatů 4XL se změnila na L. To snad hovoří samo za sebe. Tak se pojďme podívat, co jsem pro Vás vymyslela a navařila.

Začalo to jako nutnost…

Hledala jsem rychlou, nezvratnou a příjemnou cestu jak zhubnout. Vynechala jsem proto klasické cukry, bílou pšeničnou mouku a glutamáty a zjistila jsem, že tělo reagovalo téměř okamžitě snížením váhy a přeladěním chutí. Pak mě intuice vedla sama. Neměla jsem příliš zkušeností s náhražkami klasických ingerdiencí a tak jsem začala experimentovat. Vrhla jsem se na přeměnu klasických receptů na jejich zdravé verze.

A z nutnosti se stal koníček

Postupem doby mě vaření a experimentování v tomto stylu natolik uchvátilo, že se z toho stal můj koníček a pak i životní styl, který se snažím neustále rozvíjet.

 

 

Autor: Tina Energy

Zdroj: www.kucharka.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.