Ta správná cesta je být v rovnováze a věřit- příběh Terezky

Spread the love

 

Střed nás samotných je to nejdůležitější místo v nás. Je to místo, kde se cítíme bezpečně. Je to sebedůvěra, láska, pokora – je to přítomný okamžik, kdy přesně víme, jak se v danou situaci zachovat, i přesto, že absolutně netušíme, kam naše kroky povedou. Je to důvěra v Boha. Pouze to je ta správná cesta ke štěstí.

To ovšem neznamená, že si nemůžeme přát! Můžeme! Pokud je v energiích pouze bezpodmínečná láska! Pamatujme, že jakou energii vkládáme do našich činů a myšlenek, taková se nám vrací zpět.

Bezpodmínečná láska je dar, který obrečíme snad tisíckrát v pocitech štěstí, že jsme ji vůbec mohly zažít a v tu chvíli již snad nic víc ani nepotřebujeme. Občas mě mrzí, že nemohu zůstat v těchto energiích tam nahoře. Ale my se to musíme naučit i ve hmotě, a proto se vracíme zpět.

Za toto pochopení jsem opravdu moc vděčná Tínce (Tina Energy®), která mě vždy navedla tím správným směrem. Nikdy mi neřekla, co mám dělat, avšak vždy zareagovala, tak jak měla a já si z toho vždy vzala to správné. Ať se mi to zprvu nelíbilo nebo třeba vůbec neodpověděla. Vždy jsem si nacítila tu lásku, která skrze ni proudí, a která mi dala jasný signál! „Na to si musíš přijít sama“ nebo „když myslíš, ale i přesto ti přeji hodně štěstí“. To ale neznamená, že mi nikdy neodpověděla „pozitivně“, avšak musela jsem si to zasloužit. Když si toto uvědomíme, každá odpověď nebo ticho od ní je dar!

A to je vlastně první a stěžejní bod, jak se dostat do toho středu nás – POCHOPENÍ!

 

Pochopit to, že tu práci na nás samotných nikdo neudělá, a že pomoc přijde tehdy, když si jí zasloužíme a neočekáváme ji. Pozor!!!

Nemůžeme na sobě pracovat v energiích očekávání.

 

Dále jsou to neméně důležité podbody Tínky:

NEMYSLEME!!!

Myšlením se pouze dostáváme do boje sami se sebou a děláme si vše těžší, než ve skutečnosti je. Nesnažme se pochopit význam! Vždy je to pro nás prospěšné, a co je ku prospěchu nám – je mnohdy i ostatním. Je totiž pravděpodobné, ba téměř jisté, že krok, který jsme udělali poprvé, není ten správný, ale je to krok, který nás nasměruje zase o kousek blíže k našemu vysněnému cíli a mnohdy k té správné cestě nasměruje i lidi, popřípadě člověka, se kterým je naše cesta duše úzce spjata. Pokud si myslíme, že to bude těžké, že nás to bude bolet, jsme na omylu! Těžké si to děláme jen my sami.

NIKDY NEMÁME VYHRÁNO!!!

Vesmír nám dá vždy patřičně najevo, že to tak není. Pracovat na sobě musíme stále a k dokonalosti máme všichni daleko, i přesto že se třeba již nacházíme ve vysoké úrovni vědomí. A tady už je to hodně nebezpečné!!! Vzhledem k tomu, že už jsme nahlédli do naší cesty a dostali jsme dar tvořit. Pak se může stát, že si tvoříme něco, co absolutně nerezonuje s naší cestou duše. A to mi věřte, že pak se Vám otřásá zem pod nohama a vůbec nechápete proč. Pokud to jde, radši se tomu vyhněte. Ovšem i toto je stále naše cesta, a pokud na sobě pracujeme, jdeme správně!!! Uvědomit si a s důvěrou odevzdat vše, co bylo a bude. Odevzdat všechny naše představy a nemít výčitky. Stále jsme jenom lidé, kteří se snaží být lepšími.

V neposlední řadě – VĚŘME A BEZPODMÍNEČNĚ MILUJME!!!

Pokud toto dokážeme, jsme tam, kde máme být!

Pokud tuto energii dáváme tam, kam máme, mnohonásobně se nám vrací.

Ovšem opět – NEULEŤME! Stále žijeme tady na zemi!!! A to je o té rovnováze.  🙂

Autor: Terezka

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Celý portál, všechny informace, názvy i služby jsou chráněny evropskou ochrannou známkou: Tina Energy® Záruka energie

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích. Copyright © 2019 SKYENERGY TV. Všechna práva vyhrazena.