Táhneme za jeden provaz, aneb podělte se s námi!

Spread the love

Dobrý den, vyzývám všechny účastníky transformačního provazu, kteří mají zkušenosti a cítí, že by mohli pomoci svými zkušenostmi a informacemi ostatním, aby posílali své články na email: info@skyenergytv.cz. 

Všechny Vaše příspěvky budou procházet naší korekturou. Nejde tak o gramatické chyby :-), jako o informace, které budete sdílet skrze náš web. Na základě našeho výběru pak budeme tyto články uveřejňovat buď bez zásahu, anebo po jejich úpravě a dohodě s Vámi.

Chodí mi informace, že web SKYENERGY je síto. Budeme Vaše příspěvky rádi sdílet, ale jsme zavázáni zveřejňovat je pouze v té nejčistší podobě. Kdo nás poslouchá a věří nám, je již připraven a pochopí, že to není egoismus, nýbrž zodpovědnost za všechny informace, které předáváme. 

Ráda časem nadšencům rozdělíme rubriky pod správu. Těm, kteří táhnou za jeden provaz s námi, jsou ve vysokých vibracích a budou se o ně zodpovědně starat. Tento čas nastane až za pár týdnů. Nyní se aktivuje síto informací :-)))

Děkujeme za spolupráci a za to, že jste součástí našeho webu.

S láskou SKYENERGY

Autor: Tina Energy a Michael K

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.

 

 TINA ENERGY ® AUTOTERAPIE