Témata

Spread the love

ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL

Víme, jak důležité je, dbát na svůj zdravý životní styl. A proto v této rubrice najdete vše, co Vám pomůže být fit, zdravý a štíhlý. V TÉTO RUBRICE NAJDETE RADY, NÁVODY A INFORMACE, KTERÉ VÁM POMOHOU ŽÍT spokojeně a zdravě na všech úrovních.

OSOBNÍ ROZVOJ

Tyto informace a návody slouží pro posun v osobní, profesní a vztahové sféře ve vašich životech.
Je velice důležité uvědomit si, že vy sami jste tvůrci svého života a reality v něm. To, co nám brání vést plnohodnotný a naplňující život, je nevědomost a také neschopnost, přijmout zodpovědnost a začít tvořit svou realitu. Pochopit a zapojit do tvorby všechny duchovní principy a uvést je do praxe. Toto samozřejmě nelze přes naše strachy, blokády, závislosti a stagnaci v našem životě

DUCHOVNÍ RŮST

ZDE NAJDETE VŠE POTŘEBNÉ K VAŠEMU DUCHOVNÍMU ROZVOJI. JE POTŘEBA, ABY VÁŠ ŽIVOT BYL V HARMONII A PROTO VÁM PŘINÁŠÍME ČLÁNKY, MEDITACE, RADY, VIDEO KURZY A SEMINÁŘE. S NAŠÍ TV SE BUDE VAŠE ENERGIE ROZVÍJET.

ČISTOTA ŽIVOTNÍHO PROSTORU

NAŠE MOTTO JE: „ČISTOTA ŽIVOTNÍHO PROSTORU ZARUČÍ SPOKOJENÝ ŽIVOT PLNÝ RADOSTI“. V TÉTO RUBRICE NAJDETE RADY, NÁVODY A INFORMACE, KTERÉ VÁM POMOHOU ŽÍT SPOKOJENĚ VE VAŠEM ŽIVOTNÍM PROSTORU. AŤ UŽ TO ZNAMENÁ MÍT KRÁSNÝ, SLUNNÝ PROSTORNÝ BYT, ČI PŘÍJEMNĚ ZAŘÍZENOU KANCELÁŘ A NEBO DOKONALE UPRAVENOU ZAHRADU. JAK SLADIT ENERGIE VE KTERÝCH SE POHYBUJETE? MY PRO VÁS MÁME ODPOVĚĎ.

NÁVRAT K PŘÍRODĚ A K NAŠIM KOŘENŮM

NAŠIM CÍLEM, JE POSTUPNĚ ZPROSTŘEDKOVAT VEŠKERÉ INFORMACE, RADY, TRIKY A NÁVODY, KTERÉ VÁS UTVRDÍ V PŘESVĚDČENÍ, ŽE ZAČÍNÁ DOBA, KDY SE OPĚT VRACÍME K PŘÍRODNÍM SUROVINÁM, CHEMICKY NEUPRAVENÝM POTRAVINÁM A BUDEME TOUŽIT ŽÍT V SOULADU S PŘÍRODOU.