Tina Energy- Mapa duchovního DNA

Spread the love

Co si máme představit pod pojmem duchovní DNA? Je to DNA našich energetických těl, které souvisí s čakrami. Každá čakra má své energetické tělo.

Tato těla obklopují celou bytost, vrství se na sebe a vzájemně se prolínají. Stejně jako fyzické tělo, mají i energetická těla svou paměť –  tzv. duchovní DNA. Do tohoto DNA se zapisují a ukládají všechny situace a s nimi související pocity a emoce z tohoto i minulých životů. Všechny negativní pocity a emoce je potřeba propustit ze všech vrstev, v nichž se uložily. Přikládám následující mapu, kterou budete potřebovat při práci s rozborem duše.

 

VŠECHNY OBRÁZKY SI ULOŽTE A ZVĚČTE NA POŽADOVANOU VELIKOST, ČI VYTISKNĚTE.

 

 

Autor: Tina Energy

Transformační průvodce a majitelka Školy Transformace

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.

 

REKLAMA:

„Zahájen provoz zbrusu nového e-shopu“

S láskou se snažím Vám ukázat správnou cestu. Vím, že není jednoduché vyznat se na trhu, a proto mi přišel v napojení nový projekt, abych Vám Vaši cestu transformace usnadnila. Každý potřebuje věci denní spotřeby a já přináším pouze ty, které energeticky podporují Váš vzestup a jsou v souladu s energiemi Nové Země. Byla jsem vedena krok po kroku, abych vytvořila stránky nejen s aktuálními informacemi o transformaci, ale s kompletním sortimentem hmotných produktů. Je totiž důležité, aby všichni, kdo se rozhodli pro novou cestu, dostali vše, co pro ni potřebují, na jednom místě. Je to velmi důležité i proto, že ve veřejném informačním prostoru koluje řada protichůdných a zavádějících informací, které odvádějí pozornost od Boha/Zdroje a od přímé cesty k němu. Každý z Vás, pokud otevře své srdce a s láskou navnímá tyto energie, se na základě svých pocitů sám rozhodne, kudy se vydat. E-shop …