Meditace s živly

Spread the love

 

  1. Sedněte si v tichu, zapalte si svíčku.
  2. Zavřete oči a zklidněte mysl.
  3. Soustřeďte se na svůj dech.
  4. Navnímejte se do svého těla a pozorujte své pocity a emoce.
  5. Vizualizujte si nejprve vodu (vodopád) a požádejte ho o očištění od starých energií, energií, které nejsou Vaše a od situací, které toužíte propustit. Prociťujte pránu vody a její účinky na Vaše tělo.
  6. Poté požádejte oheň o Vaši transformaci.
  7. Dále požádejte vítr, aby přinesl do Vašeho těla energii lásky v nejvyšším vědomí, která nahradí prázdná místa po propuštěných pocitech a situacích.
  8. Nakonec žádejte Matku zemi, aby všechny propuštěné pocity, emoce i situace přetransformovala na životní energii, která bude použita na záchranu přírody, lesů, vod, zvířat, či vegetace. (To nechám na Vás. Důležité je, že Vaše bloky budou použity a přetransformovány na energii, která bude posilovat energii Země a její ozdravné procesy).

S láskou pro Vás chanellovala Tina Energy

REKLAMA:

„Zahájen provoz zbrusu nového e-shopu“

S láskou se snažím Vám ukázat správnou cestu. Vím, že není jednoduché vyznat se na trhu, a proto mi přišel v napojení nový projekt, abych Vám Vaši cestu transformace usnadnila. Každý potřebuje věci denní spotřeby a já přináším pouze ty, které energeticky podporují Váš vzestup a jsou v souladu s energiemi Nové Země. Byla jsem vedena krok po kroku, abych vytvořila stránky nejen s aktuálními informacemi o transformaci, ale s kompletním sortimentem hmotných produktů. Je totiž důležité, aby všichni, kdo se rozhodli pro novou cestu, dostali vše, co pro ni potřebují, na jednom místě. Je to velmi důležité i proto, že ve veřejném informačním prostoru koluje řada protichůdných a zavádějících informací, které odvádějí pozornost od Boha/Zdroje a od přímé cesty k němu. Každý z Vás, pokud otevře své srdce a s láskou navnímá tyto energie, se na základě svých pocitů sám rozhodne, kudy se vydat. E-shop …

Autor: Tina Energy

Transformační průvodce a majitelka Školy Transformace

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.