Meditace s živly

Spread the love

 

  1. Sedněte si v tichu, zapalte si svíčku.
  2. Zavřete oči a zklidněte mysl.
  3. Soustřeďte se na svůj dech.
  4. Navnímejte se do svého těla a pozorujte své pocity a emoce.
  5. Vizualizujte si nejprve vodu (vodopád) a požádejte ho o očištění od starých energií, energií, které nejsou Vaše a od situací, které toužíte propustit. Prociťujte pránu vody a její účinky na Vaše tělo.
  6. Poté požádejte oheň o Vaši transformaci.
  7. Dále požádejte vítr, aby přinesl do Vašeho těla energii lásky v nejvyšším vědomí, která nahradí prázdná místa po propuštěných pocitech a situacích.
  8. Nakonec žádejte Matku zemi, aby všechny propuštěné pocity, emoce i situace přetransformovala na životní energii, která bude použita na záchranu přírody, lesů, vod, zvířat, či vegetace. (To nechám na Vás. Důležité je, že Vaše bloky budou použity a přetransformovány na energii, která bude posilovat energii Země a její ozdravné procesy).

S láskou Tina Energy

Autor: Tina Energy 

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Celý portál, všechny informace, názvy i služby jsou chráněny evropskou ochrannou známkou: Tina Energy® Záruka energie

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích. Copyright © 2019 SKYENERGY TV. Všechna práva vyhrazena.