Tina Energy- Pochopení „Nové Země“

Spread the love

 

Jak zůstat v harmonii na všech úrovních?

Stále mi v uších zní: „Nastav si mantinely a hranice v životě!“

Nová Země je nádherné harmonické místo s překrásnou energií a aby nás nic nemohlo vyhnat z ráje, je potřeba si vyřešit vše hmotné. Posledních pár dní mi vesmír nastavoval zrcadlo, abych změnila přístup ke všemu, co je součástí hmoty.

Jednoduše řečeno: Jsme sice v lásce, tvoříme, přijímáme, milujeme a daří se nám, ale bez pochopení a přijetí, že se nacházíme v několika realitách současně, to nepůjde.

Žití ve hmotě s božským vědomím je dokonalé a harmonické za předpokladu, že máme perfektně zpracované hmotné záležitosti. (Bez nich to prozatím nejde! :-)) Takže je potřeba si dokonale zorganizovat vše, co s tím souvisí a udělat si dokonalý pořádek ve svých záležitostech! Jakmile přijmeme hmotu, jako nedílnou součást našeho bytí, budeme šťastnější. (Hlavně s ní nebojujme, pouze ji přijímejme. Data, termíny, důležité schůzky, již nás neděsí). Složenky, nájem v bytě, auto, děti, školu, úklid, zkrátka zvládneme levou zadní 🙂 Abychom se udrželi ve vysokých vibracích i nadále, potřebujeme mít tyto věci  dokonale zpracované. Doporučuji systém a jasná pravidla pro žití ve hmotě.  Jakmile se vše uspořádá, již nás nic nevyvede z konceptu a budeme moci své myšlenky soustředit na láskyplné tvoření 🙂 Hmotě potom nemusíme věnovat tolik pozornosti a času.

Já jsem například zajistila na e-shopu platební bránu a nastavila si pravidelnost ve všem. I v psaní příspěvků na webu. Mám více času pro rodinu a dokáži se více soustředit.

Jakmile budeme proudit jen lásku a pochopení, vyhráli jsme nad hmotou.

Přeji Vám krásný zbytek krásného dne :-).

S láskou Vaše Tínka

Reklama:

Autor: Tina Energy

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.