Tina Energy® „Transformační průvodce“ pyramidou ne-vědomí!

Spread the love

Pokud se vám v životě nedaří v jakékoliv oblasti, jste na cestě transformací. Vše, co se vám děje, je pouze nastavené zrcadlo „pocitů a emocí“, které jste z minulosti nepropustili. Každý pocit, či emoce přitahuje jako magnet situace, které vám zrcadlí, čeho se máte v životě zbavit. Jedná se o energie, které si nesete napříč časem v paměti své duše z tohoto, ale i z minulých životů. Poznáváte-li se v tomto textu, pak použijte průvodce transformací, jako pomoc při výstupu z ne-vědomí do vědomí.

Dnes se ve stínové pyramidě zpracovávají všechna stará napojení. Pokud jste v minulosti navštívili kartářky, terapeutky, konstelace, regrese, rekonektivní léčení, šamanské meditace apod., je potřeba právě dnes přetnout všechna pouta z minulosti, včetně energií, které jste do sebe přijali od těchto bytostí. Dále propusťte všechna stará napojení, která jsou v této pyramidě (např. Plejády, mimozemšťané, andělé, různé druhy světelných bytostí i druhů léčení a alternativ, šamanismus, všechny druhy náboženských systémů a paradigmat).

Viz. obrázek níže ….

  1. Černá pyramida je pyramida, která Vás drží v „ne-vědomí“. Všechna ta napojení, systémy, odbočky a spletité chodbičky jsou vytvořena proto, aby vás udržela v ne-vědomí. Každý probuzený člověk beze strachu a bez závislostí na systému, který si je vědom své vlastní síly. je pro systém překážkou, neboť se od něho odpojí a jde si svobodně životem bez jakýchkoliv omezení. Jakmile dojdete k pochopení, odpojíte se od starých energií a napojení, která vás drží v ne-vědomí a dostanete se do vědomí.
  2. Růžová pyramida je pyramidou „vědomí“. Je to přímá cesta srdcem k „Bohu a božskému vědomí“. Je to svoboda, víra, pokora, důvěra bez ega a jakýchkoliv omezení. V této pyramidě prožíváte stav, který by se dal popsat jako „Žité štěstí“. Žijete v lásce bez omezení z minulosti a beze strachu z budoucnosti. Je to dokonale prožitý „přítomný okamžik v plném vědomí vlastní tvorby“. V této pyramidě již nejsou žádné odbočky ani jiná napojení!!!

 

 

POVÍDÁNÍ O TĚCHTO ENERGIÍCH V DNEŠNÍM ROZHLASOVÉM POŘADU „RANNÍ KÁVA“

Autor: Tina Energy 

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.