Tina Energy radí – jak nyní pracovat s energiemi !!!

Spread the love

Dnešní energie na planetě se za posledních pár měsíců neskutečně změnily. A každý terapeut, který nyní pracuje pro lidi a nejen terapeut, ale i každý z nás, kteří se snažíme měnit svou realitu a tím pádem využíváme energie ke své práci, bychom měli být obezřetní, jak s nimi nakládáme. 

PŘEMÝŠLELI JSTE NĚKDY, KAM SE ENERGIE UKLÁDAJÍ A KAM JE POSÍLÁTE?

Jsem terapeutka a pracuji s opravdu silnými energiemi různých dimenzí. Cítila jsem, že nyní je zapotřebí a velmi důležité, změnit způsob práce. Veškeré energie, které z lidí dostávám ven, jako je žárlivost, strach, bolest a jiné, nyní je potřeba vydávat k transformaci.

Zjistila jsem, že se nedá jen tak ty energie vyndat, ale je potřeba s nimi i náležitě naložit. 

A to nemluvím i tom, že skoro každý z Vás odpouští. Nebo mění vzorce chování. Zbavuje se starých emocí, ale POZOR, KAM TY EMOCE POUŠTÍTE.

PROTO JE DŮLEŽITÉ VĚDĚT, JAK NYNÍ S ENERGIEMI PRACOVAT.

UŽ JE NESTAČÍ, JEN TAK PUSTIT DO ENERGETICKÉHO POLE NAŠÍ PLANETY.

Takže ve zkratce se nyní dostáváme do období, kdy všechny energie, které nám neslouží, nebo jsou v uvozovkách negativní OPRAVDU MUSÍME TRANSFORMOVAT.

PTÁTE SE PROČ, PROTOŽE TÍM, CO DÁVÁME DO ENERGETICKÉHO POLE, ZATĚŽUJEME NAŠI PLANETU A TA NYNÍ TZV. NEMŮŽE DÝCHAT, nebo respektive my nemůžeme dýchat.

Posledních pár měsíců se na planetě dějí velmi prapodivné věci. Lidé jsou ve zmatku, bojí se. Tlačí na ně energie a oni jsou jako na trní. Vím to protože  potřebujete pomoci víc, než kdy jindy. Narůstá geometrickou řadou počet klientů, kteří potřebují změnit od základů svůj život. Všichni bombardují mou asistentku, že chtějí terapii hned, ale to skutečně není z časových důvodů možné.

A PROTO VÍM, ŽE SE NĚCO ZMĚNILO. A PROTO JSEM ZAČALA MEDITOVAT NA TOTO TÉMA A ZJISTILA JSEM, ŽE NAŠE PLANETA, JE PŘETÍŽENÁ ENERGIEMI, KTERÉ MY „DÁVÁME ZE SEBE PRYČ“, KTERÉ ODPOUŠTÍME, PROPOUŠTÍME A ODEVZDÁVÁME, COŽ JE OPRAVDU SKVĚLÉ A JSEM RÁDA, ŽE NA SOBĚ VŠICHNI TOLIK MAKÁTE, ALE JE POTŘEBA K TOMU PŘISTOUPIT ZODPOVĚDNĚ. A tyto energie nevypouštět do energetického pole, ale vydat je k transformaci.

způsob, jak toho docílit, je tyto energie přetransformovat plamenem.

I já jsem nyní začala při terapiích používat oheň. Ne, že bych lidi upalovala :-)))) ale pracuji přes automatickou kresbu a vždy na konci terapie, papíry spálím a energie, které jsem s lidmi zpracovávala, pálím v ohni, abych nezatěžovala energetické systémy nás všech. Kdybych to neudělala ty hutné a negativní energie, které z klientů vyndám, by jen tak putovaly okolním světem a ti, kdo jsou citlivý by si je nasáli jako houbičky. Přišla mi tato informace, abych Vám tyto zkušenosti předala, protože, pokud se naučíte zacházet s energiemi a pocity na vyšších úrovních, našemu energetickému poli se velmi uleví.

 

PŘEJI VÁM ÚSPĚCH A AŽ BUDETE NA SOBĚ PŘÍŠTĚ PRACOVAT A SNAŽIT SE NĚČEHO ZBAVIT, NAPŘÍKLAD STRACHU, ČI VZTEKU, DEJTE TY POCITY NA PAPÍR A NÁSLEDNĚ JEJ SPALTE, NIKDO Z NÁS NECHCE BÝT VZTEKLÝ ANI ŽÁRLIVÝ.

S láskou Vaše Tina Energy – Transformační terapeutka