Tina Energy® Transformační průvodce

Spread the love

Pokud se vám v životě nedaří v jakékoliv oblasti, jste na cestě transformací. Vše, co se vám děje, je pouze nastavené zrcadlo „pocitů a emocí“, které jste z minulosti nepropustili. Každý pocit, či emoce přitahuje jako magnet situace, které vám zrcadlí, čeho se máte v životě zbavit. Jedná se o energie, které si nesete napříč časem v paměti své duše z tohoto, ale i z minulých životů. Poznáváte-li se v tomto textu, pak použijte průvodce transformací, jako pomoc při výstupu z ne-vědomí do vědomí. Já a Radek jsme dvojplamen, který má za úkol vést lidi do vědomí. Společně tvoříme náš web, abychom vám pomohli na vaší cestě transformací. 

Následující jedinečná videa jsou návod, jak pracovat sami na sobě bez zásahu zvenčí. Chcete-li změnit svůj život, použijte tyto videonávody jako pomůcky pro první stupeň Vaší transformace.

„Buď sám sobě terapeutem“ je videonávod, který vám pomůže zpracovat témata z vaší minulosti a to bez zásahu terapeuta. Meditační pohádku jsem natočila pro děti, které nemohou usnout.

Pro všechny děti, které mají strach, zlost, anebo jakýkoliv jiný problém, i kdyby to byl jen pocit smutku, či samoty. S láskou ke všem dětem 🙂 všechna transformační videa najdete zde na stránce. Viz níže. Vaše Tínka

„Buď sám sobě terapeutem“

„Meditace pro ženy“

„Meditační pohádka pro děti“

„Transformace a harmonie ve vztazích“

Zdroj: www.skyenergytv.cz Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.  Copyright © 2019 SKYENERGY TV. Všechna práva vyhrazena.