Tina Energy týdenní výklad „Světlo v srdci, život v barvách“ 12.10-19.10

Spread the love

Měsíc- Najdi v srdci svém hvězdy jas, pak šťastná budeš zas. Staň se bílou královnou, ze světla zrozenou. Staň se sebou sama a s radostí vstávej z rána.

Sasanka– Jdu po cestě a ona na mě mává. Cítím spojení tří, jež smysl dává. Jen ve svém středu svou se stává. Buď na slunci a hřej se, záři jak hvězda se zlatými paprsky na Zemi, stromem pak staň se, buď pro všechny nadějí.

Voňavý strom- Duše tvá v zoufalství volá a strom jí odpovídá: Jsi-li mnou, pak pevně stojíš. Nic nezlomí tě, když pevně zakořeníš. Kveteš láskou, kveteš srdcem, jsi-li stromem, žiješ časem, žiješ časem přítomným, z duše zrozeným. 

Strom zapomnění- Slyším tikat hodin hlas, ku lásce zve mě v pravý čas. Zapomeň již na minulost, již zoufalství bylo dost. Staň se mnou, láskou a životem buď zrozenou.

 

Nový projekt

“Život v barvách“,

který je naprosto jedinečnou novou metodou pro harmonizaci našich energetických systémů pro vysokovibrační energie, které v této době zaplavují naši planetu.

 

Autor: Tina Energy- Transformační průvodce

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.