Transformace je dokonale koordinovaný a naplánovaný zákrok, ne rána z kanónu

Spread the love

Čím déle plujeme oceánem transformačních energií, tím více se ukazuje, že celý proces je božsky dokonale naplánovaný, koordinovaný a citlivý, při zachování plného respektu k naší svobodné vůli.

Jedná se o bezpečnou změnu!

Pokud se trochu zamyslíme nad tím, kdo transformaci vede a jaký je její smysl, je to docela nasnadě. Transformaci vede sám Bůh a jejím smyslem je změna na úrovni vědomí, pochopení a převzetí odpovědnosti. Pokud si právě tohle uvědomíme, můžeme se docela s jistotou orientovat ve změti informací, které se o transformaci hrnou ze všech stran.

Pro lepší pochopení si zkusme odpovědět na pár otázek:

Vedlo by k vytčenému cíli utrpení způsobené válkou, přírodní katastrofou globálních rozměrů, nebo nějaká jinou „silovou“ událostí?

Uvědomme si, že taková událost by paralyzovala chod světa, ochromila jeho fungování, ovlivnila v okamžiku miliardy osudů a životů a zatížila by energoinformační pole strachem, bolestí a utrpením obrovských rozměrů!

Jak by se asi planetě vzestupovalo s touto zátěží?

A co taková mohutná energetická vlna, která by naráz „skolila“ všechny nepřipravené?

Zkusme si jen představit kolabující piloty letadel, řidiče, chirurgy na operačních sálech a následné globální ochromení pozemní i letecké dopravy, zdravotnictví, finančního systému, systémů dodávek energií a dalších životně důležitých systémů.

Myslíte, že bychom snáze dospěli za této situace ke kýženému pochopení?

A co případ, že život na planetě vyhyne a pro některé z nás jsou připravena místa v jakýchsi vesmírných lodích? Co ve vás tahle informace vyvolává?

Obavy, nejistotu, pocit, že jsme v rukou jakýchsi neznámých a možná neexistujících bytostí? Frustraci z toho, že nemáme šanci život na planetě udržet a veškerá práce na sobě a na transformaci planety je tudíž zbytečná? No ano, přesně takové budou naše pocity, pokud tuto zprávu přijmeme.

A co božský plán?

Naplánoval by snad Bůh cestu zániku života na planetě Země? Zahrnul by do svého plánu bolest, utrpení a zmar?

Ale kdo tedy opakovaně šíří  informace o kataklyzmatu a zániku života na Zemi? A s jakým cílem?

Nechce nás tento zdroj informací pouze vystrašit, přiživit se naším strachem a utrpením, jako již tolikrát, snížit vibrace planety a její vzestup oddálit nebo zmařit?

A není to ten, kdo tuto nádhernou planetu opakovaně vmanévroval do restartů života a bytosti na ní žijící opakovaně vedl karmickými kolečky?

Není to ten, kdo šíří vize plné strachu a chce je znovu (teď již marně!) stvořit?

I když se mi odpovědi na tyto otázky zdají jasné a necítím potřebu cokoliv dodávat, přesto na závěr připojím svou osobní zkušenost.

Kráčím po cestě transformace se svým dvojplamenem, Tínkou, přesně rok. Během té doby jsme prošli obrovským množstvím transformačních čištění a zkoušek. Byli jsme vystaveni enormním tlakům, nikdy  však utrpení. Zkoušky či zátěže vždy přicházely ve chvílích, kdy na ně byl tzv. „čas“. Nezasahovaly do našich pracovních povinností, nikdy nepřicházely ve chvílích, kdy bychom mohli vinou procházejících energií ohrozit sebe nebo kohokoliv jiného. Jejich smyslem bylo jedno jediné. Dovést nás k pochopení.

Nemám proto jediný důvod si myslet, že tomu bude u kohokoliv jiného, či snad u samotné planety Země, jinak!

Podle našich zkušeností  je sice celý proces náročný, ale je velice smysluplný, citlivý, ohleduplný a láskyplný a bolest si způsobujeme jen svým odporem, obavami, strachem a nedůvěrou.

Odpovědi na položené otázky se mi tedy zdají docela jasné. Jen jedno mi zatím jasné opravdu není. Proč jsme na to ještě nepřišli všichni, kdo šíříme transformaci?

Autor: Michael K

Zdroj: www.skyenergytv.cz Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.