Transformace ve hmotě- odmítání, obavy, nepochopení

Spread the love

Transformace v nejnižších vrstvách pyramidy vědomí nebude vůbec snadná. Je to vrstva, která je vědomím o existenci Nejvyššího vědomí/ Zdroje všeho Bytí/ Stvořitele/ Boha, téměř nedotčena a samotná zmínka o tom, že v širém vesmíru existuje někdo na vyšším stupni vývoje, než je pán tvorstva – člověk, vyvolává u příslušníků této vrstvy v lepším případě tik ve tváři, v horším pak podrážděnou reakci, někdy i hysterický odpor.

Vždyť jsme byli, a jak vidno, velmi dobře, léta učeni, že nejvyšším stupněm vývoje ve vesmíru je bytost s nejvíce tituly na vizitce.

Je příznačnou scénkou dnešní doby, když pyšný příslušník vědecko- intelektuální obce nazývá jiného takového příslušníka „šarlatánem“ jen proto, že ten druhý použil veřejně slovo „vibrace“. Mimochodem ani onen „šarlatán“, jehož vrcholem spirituálního vývoje je právě použití tohoto slova, nevidí dál, než na vrchol svého vědeckého ega a slova jako pokora, láska a pochopení v něm vyvolává lehce pobavené, až povýšeně pohrdavé reakce s ironicky laskavým soucitem k tomu, kdo je vyslovil.

Jiný příslušník intelektuálního stavu podrážděně reaguje na vegetariánství za použití již dávno překonaných „vědeckých výzkumů“, další se ohání příběhem hojně medializovaného příběhu „Guru Járy“ a další úmrtím zemřelé pacientky, která se v posledním stavu rakoviny rozhodla vyměnit léky za alternativní způsob léčení a její duše ani tělo už v onom stádiu již nezvládlo vykonat potřebný obrat. To vše jsou pro ryzí „sečtělé hmoťáky“ dobrým důvodem pro zuřivé odmítnutí principu Božského vědomí. „Důkazů“ pro svoje postoje najdou v knihách a médiích dost a dost, zatímco důkazy pro opak, jimiž je Bůh v poslední době velmi hojně zásobuje téměř každý den, považují za souhru náhod.

Už nic nezkoušejí, nevymýšlejí, vše již bylo přece popsáno a „prokázáno!“

Pokud očekáváme, že jednoho dne v hlavní zpravodajské relaci vystoupí prezident, předseda vlády, prezident Akademie věd nebo otrlý moderátor populární talk show s prohlášením, že vyhlašuje změnu paradigmatu a odevzdává planetu i svoji  cestu Božskému vědomí, budeme zklamáni.

Jediné, co nás dokáže probudit, je vlastní zkušenost, která nás dovede k vlastnímu pochopení. Tak, jako se to stalo mně a mnoha dalším.

Jen je potřeba připomenout, že tato zkušenost bývá někdy hodně drsná. On totiž jiný lék na zbytnělé ego nezabírá!

Nechme se tedy překvapit, jak moc tvrdě bude transformace ve hmotě probíhat..

 

Autor: Radek

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.