Transformační příznaky při vibrování do vysokých energií! Transformace ….

Spread the love

 

Nelekněte se, ale jinak se stavy, které prožívají moji klienti a moje okolí, prostě jinak nazvat nedají. A co si pod tím názvem představit? Toto převibrování trvá zhruba 2 hodiny až několik dní (čas je individuální). Záleží na síle jedince, na tom, jak na sobě v minulosti pracoval a zda dodržuje zdravou životosprávu a jak jeho tělo rychle zpracuje vysokovibrační energie. Postup do vyšších vibrací se projevuje následujícími příznaky:

  1. Lehkou virózou. 
  2. Pocity na zvracení.
  3. Depresivními stavy absolutní bezmoci, neschopnosti, zmaru, strachu a nelásky až nenávisti.
  4. Člověk je bez energie, unavený a pořád ospalý.
  5. Mozek jede na setrvačník a přemýšlení bolí.
  6. Z ničeho nic Vás přepadne pláč, smutek, vztek a máte pocit, že jsou všechno a všichni k ničemu.
  7. Nespavost

Tyto transformační deprese jsou nezbytné k tomu, abyste převibrovali do nových energií, které jsou nyní v energetickém poli naší planety. Každý se s touto energií vyrovnává po svém. Někdo se snaží ji zaspat a druhý třeba uteče na nějaké bezpečné místo. Skutečně každý za posledních čtrnáct dní tímto stavem prošel a kdo ne, teprve ho to čeká.

Nastala doba, kdy lidé mají všechny své bloky odevzdávat, zpracovávat a propouštět. Jejich rozhodnutí, že se sebou chtějí něco dělat, ovlivňuje výsledek. Každý, kdo má potřebu a intuicí, cítí, že je čas, aby se posunul. Má poslechnou svůj hlas a tiché volání jeho duše. Nastala doba, kdy už blok nemůže odstranit terapeut za klienta, ale má klienta naučit,  jak tento blok odstranit. Právě v této době jsou všechny ostatní cesty uzavřeny.

V napojení mi pro Vás přišel návod, jak transformací projít. Natočila jsem video s přesným návodem, jak pracovat, propouštět a odevzdávat bloky z minulosti, jak projít transformací a posouvat se v duchovním vývoji dopředu. Byla mi poslána nádherná meditace „Strom života – harmonie v životě „, která je součástí této duchovní učební pomůcky. Rozhodla jsem se naučit Vás, jak se napojit a sami se sebou pracovat, abyste v budoucnu už žádného terapeuta nepotřebovali. Kouzlo tohoto videa je v tom, že si ho pustíte po každé, když se nebude cítit ve své kůži.

Předám Vám svou transformační terapii a věřím, že na sobě budete intenzivně pracovat, abyste našli ve svém životě spokojenost, lásku a harmonii. 

Vaše Tina Energy- transformační terapeutka a majitelka Školy transformace.