Transformační příznaky při vibrování do vysokých energií! Transformace ….

Spread the love

 

Nelekněte se, ale jinak se stavy, které prožívají moji klienti a moje okolí, prostě jinak nazvat nedají. A co si pod tím názvem představit? Toto převibrování trvá zhruba 2 hodiny až několik dní (čas je individuální). Záleží na síle jedince, na tom, jak na sobě v minulosti pracoval a zda dodržuje zdravou životosprávu a jak jeho tělo rychle zpracuje vysokovibrační energie. Postup do vyšších vibrací se projevuje následujícími příznaky:

  1. Lehkou virózou. 
  2. Pocity na zvracení.
  3. Depresivními stavy absolutní bezmoci, neschopnosti, zmaru, strachu a nelásky až nenávisti.
  4. Člověk je bez energie, unavený a pořád ospalý.
  5. Mozek jede na setrvačník a přemýšlení bolí.
  6. Z ničeho nic Vás přepadne pláč, smutek, vztek a máte pocit, že jsou všechno a všichni k ničemu.
  7. Nespavost

Tyto transformační deprese jsou nezbytné k tomu, abyste převibrovali do nových energií, které jsou nyní v energetickém poli naší planety. Každý se s touto energií vyrovnává po svém. Někdo se snaží ji zaspat a druhý třeba uteče na nějaké bezpečné místo. Skutečně každý za posledních čtrnáct dní tímto stavem prošel a kdo ne, teprve ho to čeká.

Nastala doba, kdy lidé mají všechny své bloky odevzdávat, zpracovávat a propouštět. Jejich rozhodnutí, že se sebou chtějí něco dělat, ovlivňuje výsledek. Každý, kdo má potřebu a intuicí, cítí, že je čas, aby se posunul. Má poslechnou svůj hlas a tiché volání jeho duše. Nastala doba, kdy už blok nemůže odstranit terapeut za klienta, ale má klienta naučit,  jak tento blok odstranit. Právě v této době jsou všechny ostatní cesty uzavřeny.

V napojení mi pro Vás přišel návod, jak transformací projít. Natočila jsem video s přesným návodem, jak pracovat, propouštět a odevzdávat bloky z minulosti, jak projít transformací a posouvat se v duchovním vývoji dopředu. Byla mi poslána nádherná meditace „Strom života – harmonie v životě „, která je součástí této duchovní učební pomůcky. Rozhodla jsem se naučit Vás, jak se napojit a sami se sebou pracovat, abyste v budoucnu už žádného terapeuta nepotřebovali. Kouzlo tohoto videa je v tom, že si ho pustíte po každé, když se nebude cítit ve své kůži.

Předám Vám svou transformační terapii a věřím, že na sobě budete intenzivně pracovat, abyste našli ve svém životě spokojenost, lásku a harmonii. 

Vaše Tina Energy- transformační terapeutka a majitelka Školy transformace.

 

Co podpoří Vaši transformaci? Výrobky se zárukou energie.

Náš transformační internetový obchodní dům Vám pomůže se zorientovat v sortimentu zdravých potravin. Vše, co u nás najdete je prověřené, se zárukou energie a za příznivé ceny. Transformace ve hmotě je nejdůležitější součástí našeho duchovního vývoje, neboť přímo souvisí se spokojeným žitím. Změna stravy, používání ekologických produktů, zdravé obutí, či přírodní kosmetika, jsou nedílnou součástí naší změny.

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.