Transformační zpravodaj 10.11.2018

Spread the love

„Novinky ze zpravodaje“

Aktualizace 10.11. v 7.55. Dnes opět přišla vize. Hořící plamen v srdci každého, kdo touží po partnerovi své duše. Láska, která proudí energetickým polem má obrovskou sílu. Vše, co je spojeno se propojuje mnohem silněji a ti, kteří teprve čekají se ladí a připravují na příchod dvojplamene. To oni jsou nadějí této planety. Skutečný dvojplamen, či dokonce trojplamen dokáže s pomocí Boží měnit běh událostí. Boží vůle ve hmotě se projevuje skrze lásku.

Vaše Tínka

ŽIVĚ 11.11.2018 ve 22:00 hodin

Společná meditace dvojplamenů Tínky a Radka :-))) od 22:00 hodin. Jediněčná meditace v napojení dvojplamenů. Láska v nejvyšším vědomí, láska duše.

REKLAMA:

„Zahájen provoz zbrusu nového e-shopu“

V našem e-shopu najdete na jednom místě široký sortiment produktů vhodných pro Vaši transformaci.  

Pod značkou Tina Energy Vám za rozumné ceny a se zárukou energie nabízíme vše, co vyhovuje požadavkům nové doby a podporuje Vaše vysoké vibrace.

S láskou se snažím Vám ukázat správnou cestu. Vím, že není jednoduché vyznat se na trhu, a proto mi přišel v napojení nový projekt, abych Vám Vaši cestu transformace usnadnila. Každý potřebuje věci denní spotřeby a já přináším pouze ty, které energeticky podporují Váš vzestup a jsou v souladu s energiemi Nové Země. Byla jsem vedena krok po kroku, abych vytvořila stránky nejen s aktuálními informacemi o transformaci, ale s kompletním sortimentem hmotných produktů. Je totiž důležité, aby všichni, kdo se rozhodli pro novou cestu, dostali vše, co pro ni potřebují, na jednom místě. Je to velmi důležité i proto, že ve veřejném informačním prostoru koluje řada protichůdných a zavádějících informací, které odvádějí pozornost od Boha/Zdroje a od přímé cesty k němu. Každý z Vás, pokud otevře své srdce a s láskou navnímá tyto energie, se na základě svých pocitů sám rozhodne, kudy se vydat. E-shop …

Transformační průvodce a majitelka Školy Transformace

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.