Transformační zpravodaj 10.7.2019

Spread the love

Dnešní energie bude v nejvyšších vrstvách velmi jemná a harmonická, bude působit klidně a vyrovnaně. Dnes budeme procházet návratem sami k sobě. Ke své energii a ke svým vnitřním hodnotám. Vibrace čísla 11, která vychází v součtu čísel dnešního dne, nás vede k pochopení a uvědomění si všeho, co jsme dosud neviděli. Je to číslo harmonie a vědomí. Dnes přijdou impulsy k novým začátkům, případně se může něco starého transformovat do něčeho nového. Např. můžete začínat znovu ve starém vztahu, případně najdete na starém místě novou energii.

Tématem měsíce července je „propojení lásky v individuální sebevyjádření. Přijetí své jedinečnosti, naladění se na vibraci, která vychází zevnitř naší duše a otevření se zcela novému způsobu vnímání svých potřeb a odevzdání se proudu vědomí naší duše v absolutním splynutí s vlastní podstatou.“ 

 

Autor: Tina Energy

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Celý portál, všechny informace, názvy i služby jsou chráněny evropskou ochrannou známkou: Tina Energy® Záruka energie

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích. Copyright © 2019 SKYENERGY TV. Všechna práva vyhrazena.