Transformační zpravodaj 11.2.2019

Spread the love

„Novinky ze zpravodaje“ 11.2.2019

11.2.2019 v 7:14- Stále se dnes v energiích na planetární úrovni zpracovává nevědomí ve všech oblastech souvisejících s první a druhou čakrou, Jedná se o všechny systémy, které  byly vytvořeny k ovlivňování naší svobodné vůle, rozladění „žitého štěstí“ a k odvádění od přítomného okamžiku. (Vztahy, rodina, škola, práce, zažité předsudky o tom, jak máme vypadat a žít, finance, majetek apod.) Více se tomuto tématu budeme věnovat v článku „Co ovlivňuje žité štěstí?“a ve večerejším živém vysílání. S láskou Vaše Tínka

Nový transformační zpravodaj od 11.2. – 17.2.2019

Stále je aktuální energie „převzetí zodpovědnosti“ za své chování a jednání. My jsme strůjci i tvůrci vlastního života, myšlenek a chování. Změníme-li sebe, změní se následně svět kolem nás. Není možné ovlivňovat vědomí lidí bez přijetí zodpovědnosti. Já jsem svou zodpovědnost za vše, co zveřejňuji a píši na našem webu převzala už dávno. Skončila doba předávání informací, které vedou k zániku planety. Přijmete-li zodpovědnost, otevírá se zcela nová cesta s možností tvorby.

„Jen láska, pochopení, převzetí zodpovědnosti a změna myšlení nás všech dokáže planetu zachránit a dovést ji k transformaci, k bezpečné změně, po které já ze srdce toužím od samého počátku. Proudí-li ve tvé mysli láska, jsi na správné cestě. Kráčej po ní dál s otevřeným srdcem a světlem v duši, které budeš předávat každému na tomto světě. Láska v jednotě a jednota v lásce. To je podstata transformace naší krásné planety Země.“ 

Reklama:

Všechny produkty na našem e-shopu podpurují transformaci. 

Zakoupíte u nás  biopotravinypřírodní šťávy a sirupykoření, sůl, irský mech, spodní prádlopřírodní kosmetiku a parfémydárkové balíčky. 

Nově také ručně šité boty: Barefoot a celozrnné těstoviny, omáčky a pesta . 

 

Autor: Tina Energy

Zdroj: www.skyenergytv.cz Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.