„Transformační zpravodaj“ 11.3.2019

Spread the love

Obraz „Hojnost“, který zachycuje přicházející
energie do hmoty. 10.3.2019

Aktualizace 11.3.2019 v 5:47- energie hojnosti se stále ukotvuje. Pokud je Vaše pomoc nezištná, bez jakéhokoliv očekávání a pomáháte skutečně ze srdce dostanete, co potřebujete.

Aktualizace 10.3.2019 v 16:58. Právě teď vstupuje do energoinformačního pole hojnost! Otevírá se kanál „dávání a přijímání“. Portál hojnosti ve hmotě. Každý, kdo dává svou lásku a energii do pomoci ostatním lidem, právě teď začíná přijímat dary, které potřebuje pro svou cestu duše. Představte si duhový tunel hojnosti, který skrze vaši žitou pravdu otevírá svou náruč.

Aktualizace 10.3.2019 ve 13:51- (stále se děje)Dnešní den je jakousi křižovatkou, nebo, chcete-li, uzlovým bodem cesty duší. Pokud jste do této chvíle nevěděli, kudy vede vaše cesta, pak vám právě dnes skrze vaše pocity a různá znamení bude ukazován správný směr. Pokud jste do dnešního dne měli na výběr více směrů vaší cesty, pak dnes více než kdy jindy naslouchejte svým pocitům, neboť vás povedou. Dnes se v různých kódech a frekvencích budou objevovat směrovky různých cest a dnešek bude o uvědomění si skrze pocity té správné cesty. Dnes je důležitý den, který by se dal nazvat „Poznej svou cestu!“ Nemusím dodávat, že tím pravým kompasem jsou jedině pocity, nikoliv myšlenky! Proto více než kdy jindy platí výzva: „Vypněte mozek a zapněte srdce na plný výkon!“ 

Dnes bychom Vás požádali o sdílení našich článků, videí a našeho webu. Je to velmi důležité pro další posun transformace. Navíc je to projev vděčnosti za naše úsilí. Tvoříme z čistého srdce a z hloubi duše.  Pomáháme Vám i Vaší transformaci již celý rok a půl 🙂 Děkujeme všem, kteří nás podpořili, podporují, či teprve podpoří.

TÍNKA A RADEK

DNEŠNÍ AKTUÁLNÍ ENERGIE V ŽIVÉ PŘENOSU Z DNEŠNÍHO RÁNA V 6:30

Autor: Tina Energy a Michael K

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.