„Transformační zpravodaj“ 11.4.2019

Spread the love

kalendář jmen

Počasí radar

11.4.2019 18.41- Energoinformačním polem se valí transformační energie ve vlnách. Nárazové vlny způsobují bolesti v žaludku, nepříjemné pocity v oblasti břicha, tlak na hrudi, bolesti v pánvi, ledvinách, střídají se pocity vyčerpání s pocity na zvracení. Tyto vlny budou sílit až do dnešních 21.00. Jakmile zaznamenáte jakýkoliv z těchto příznaků, dýchejte lásku ze srdce do okolí a transformujte tyto energie.

Dnešní den bude v energoinformačním poli mírně řečeno husto. Transformační vlna, která se k nám blíží, bude vrcholit v nejvyšší úrovni vědomí v 11:11. Do nižších vrstev bude sestupovat postupně během dne od 11:11 do 21:00. Budou proudit velmi silné a vypjaté energie, které nám budou zrcadlit vše, co ještě nemáme zpracované. Na úrovni energetické, ale i na úrovni vědomí. Doporučuji si pro dnešní den udržet zdravou mysl a nepropadat panice, vnímat přítomný okamžik a v každé situaci se propojovat se svým srdcem. Jedině tak bude dnešní den snesitelný 🙂

Tina Energy® 

Autor: Tina Energy a Helena

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.