Transformační zpravodaj 11.6.2019

Spread the love

11.6.2019- Dnešní den nás Bůh posouvá správnou cestou k hojnosti. Hojnost je od slova hojně. V nových energiích „Nové Země“ není hojnost „materiálno“, ale zážitky, prožitky a pochopení. Tato energie znamená „mám, co potřebuji/ne, co chci!“ Stejně tak znamená, že „oceňuji vloženou energii ostatních bytostí, pokud od nich přijmu pomoc, či nějakou jinou formu energie, mám z hloubi duše odměnit tuto energii a do společného kola hojnosti přidat další energii, která bude dále pomáhat.“ Takovéto kolo hojnosti se nikdy nezastaví. Je-li má motivace k této hojnosti z čistého pocitu lásky, či vděčnosti, pak dále tvoří a pomáhá. Je-li má motivace z nižší úrovně vědomí (účelová), pak netvoří, ale stagnuje a v ostatních případech i boří další možnosti vlastní tvorby a dokonce i znemožní tvorbu bytostem, které jsou na tuto energii navázané. Čili dnes máme pochopit toto. Je-li náš učitel nízkovibrační, nemohu ani já navibrovat, neboť jeho energie ovlivňuje tu mou a já pak nemohu svobodně stoupat do „Nové Země“. Jakmile propustím všechny energie každého, kdo kdy ovlivnil mou cestu, mohu svobodně a bez zátěže tvořit svůj vlastní život a žité štěstí. 

Poslechněte si návod, jak pro dnešní den jít cestou transformace

Červnová transformace- začínáme zpracovávat vztahy na úrovni vědomí. Pochopit je a propustit staré a nefunkční vzorce chování a myšlení, je pro nás všechny nyní stěžejní. Transformace nabývá na intenzitě a jedině pochopení může uvolnit staré blokády a nastavit nové vzorce, bez kterých by nefungovaly vztahy „Nové doby“ a energie milování na úrovni duší, které se před časem ukotvily v energoinformačním poli planety Země. Jsme-li v souladu s touto energií a nemáme-li bloky v  této oblasti, plujeme s proudem absolutního vědomí. Planeta potřebuje kompletní restrukturalizaci těchto energií, neboť jsme naše negativní vzorce nechali zajít až příliš daleko. Závislosti, nepochopení, omezování, manipulace a znásilňování naší vlastní duše v prožívaných vztazích musí skončit. Spousta lidí žije ve vztazích, kdy sami sebe trýzní a omezují, aby za každou cenu udrželi rodinu, která již dávno nefunguje. Jejich důvody jsou strach ze samoty, společný majetek, děti, okolí, případně pocity viny, či energie sebezapření a sebetrýznění.

V nových vztazích jsou pouze energie absolutní svobody, lásky, pochopení, vnímání jeden druhého a také neomezená komunikace. Sděluji s láskou, co má duše potřebuje  a také to dostává. Partner mě vnímá, chápe a není v něm ani náznak, že by mi nedopřál, co potřebuji, neboť touží naplnit náš vztah stejně jako já. To je pravá láska! Až teprve bez žárlivosti a bez omezení přichází skutečný prožitek naplněného a svobodného vztahu. Takový vztah prožíváme s Radkem jako dvojplamen již rok a půl. A je nutné říci, že jsme společně prošli velmi těžkými situacemi, abychom se naučili žít jinak. Po celou dobu jsme se učili opouštět staré vzorce, chovat se jinak, abychom se v našem partnerství propojili na mnohem vyšší úrovni vědomí. Takto bude působit měsíc červen. Ukáže nám naše bloky ve vědomí, abychom našli energii žitého štěstí i ve vztazích. Toto období bude velmi silné a intenzivní, neboť vztahy jsou metlou naší doby. Jsme tu proto, abychom změnili náš pohled na tuto oblast a její vnímání. Jedině tak může transformace na planetě postoupit do další fáze!

Autor: Tina Energy 

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích. Copyright © 2019 SKYENERGY. Všechna práva vyhrazena.