„Transformační zpravodaj“ 12.3.2019

Spread the love

Žití v pravdě, žité štěstí ve vědomí

Aktualizace 12.3.2019-

Dnes se děje posun ve vědomí a informace budou přicházet skrze dvojplameny. Informace, které skrze ně přicházejí, jsou vedeny a postupně ukotvovány do hmoty tak, aby mohla přijít změna ve vědomí. Jsou to informace a poznatky přicházející přímo od Boha, skrze jeho vědomí. Tyto informace, podněty a vhledy jsou velmi důležité proto, aby se v našich životech mohly udít patřičné změny. Žité štěstí ve hmotě jde ruku v ruce s pokorou a přijímáním vesmírných zákonů i duchovních principů skrze vlastní žitou pravdu, poznání a pochopení.

Stále ještě se otevírají knihy osudů. Dnešní den je jakousi křižovatkou, nebo, chcete-li, uzlovým bodem cesty duší. Pokud jste do této chvíle nevěděli, kudy vede vaše cesta, pak vám právě dnes skrze vaše pocity a různá znamení bude ukazován správný směr. Pokud jste do dnešního dne měli na výběr více směrů vaší cesty, pak dnes více než kdy jindy naslouchejte svým pocitům, neboť vás povedou. Dnes se v různých kódech a frekvencích budou objevovat směrovky různých cest a dnešek bude o uvědomění si skrze pocity té správné cesty. Dnes je důležitý den, který by se dal nazvat „Poznej svou cestu!“ Nemusím dodávat, že tím pravým kompasem jsou jedině pocity, nikoliv myšlenky! Proto více než kdy jindy platí výzva: „Vypněte mozek a zapněte srdce na plný výkon!“ 

KRÁTKÝ POŘAD O DNEŠNÍCH AKTUÁLNÍCH ENERGIÍCH I S MEDITACÍ NA LÁSKU

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.