Transformační zpravodaj 12.6.2019

Spread the love

12.6.2019- Dnešní den sestupuje do hmoty energie, která přišla koncem dubna tohoto roku. Je to propojení sebe samých do celistvosti a navnímání se do své duše. Naším úkolem v této fázi transformaci je vlastní sebevyjádření, otevření se jejím potřebám, naladění se na její podstatu a propojení našich nejniternějších pocitů s naším vědomím. Dnes jsme Bohem vedeni k nalezení vlastní podstaty a ukotvení a otevření se pravdě v nejvyšším vědomí. Žitá pravda a žitá skutečnost jsou nejsilnější transformační energií, která právě teď sestupuje do hmoty. Máte-li otevřené srdce, proudí-li vámi láska, víra , pokora, svobody, vděčnost a důvěra, pak žití v pravdě je to jediné, co ještě schází. Naslouchejte hlasu své duše a hledejte způsoby, jak žít v souladu s jejími pocity. Nejste na to sami. Boží láska je všude okolo vás. Necháte-li se vést, pak již nic nebrání vašemu žitému štěstí.

Červnová transformace- začínáme zpracovávat vztahy na úrovni vědomí. Pochopit je a propustit staré a nefunkční vzorce chování a myšlení, je pro nás všechny nyní stěžejní. Transformace nabývá na intenzitě a jedině pochopení může uvolnit staré blokády a nastavit nové vzorce, bez kterých by nefungovaly vztahy „Nové doby“ a energie milování na úrovni duší, které se před časem ukotvily v energoinformačním poli planety Země. Jsme-li v souladu s touto energií a nemáme-li bloky v  této oblasti, plujeme s proudem absolutního vědomí. Planeta potřebuje kompletní restrukturalizaci těchto energií, neboť jsme naše negativní vzorce nechali zajít až příliš daleko. Závislosti, nepochopení, omezování, manipulace a znásilňování naší vlastní duše v prožívaných vztazích musí skončit. Spousta lidí žije ve vztazích, kdy sami sebe trýzní a omezují, aby za každou cenu udrželi rodinu, která již dávno nefunguje. Jejich důvody jsou strach ze samoty, společný majetek, děti, okolí, případně pocity viny, či energie sebezapření a sebetrýznění.

V nových vztazích jsou pouze energie absolutní svobody, lásky, pochopení, vnímání jeden druhého a také neomezená komunikace. Sděluji s láskou, co má duše potřebuje  a také to dostává. Partner mě vnímá, chápe a není v něm ani náznak, že by mi nedopřál, co potřebuji, neboť touží naplnit náš vztah stejně jako já. To je pravá láska! Až teprve bez žárlivosti a bez omezení přichází skutečný prožitek naplněného a svobodného vztahu. Takový vztah prožíváme s Radkem jako dvojplamen již rok a půl. A je nutné říci, že jsme společně prošli velmi těžkými situacemi, abychom se naučili žít jinak. Po celou dobu jsme se učili opouštět staré vzorce, chovat se jinak, abychom se v našem partnerství propojili na mnohem vyšší úrovni vědomí. Takto bude působit měsíc červen. Ukáže nám naše bloky ve vědomí, abychom našli energii žitého štěstí i ve vztazích. Toto období bude velmi silné a intenzivní, neboť vztahy jsou metlou naší doby. Jsme tu proto, abychom změnili náš pohled na tuto oblast a její vnímání. Jedině tak může transformace na planetě postoupit do další fáze!

Autor: Tina Energy 

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích. Copyright © 2019 SKYENERGY. Všechna práva vyhrazena.