„Transformační zpravodaj“ 13.3.2018

Spread the love
Prenatální energie, mateřství, porod, těhotenství … energie matky a otce z tohoto období

Aktualizace 13.3.2019 v 9:55- přidává se další úroveň a to „sebeláska“. Téma bezpodmínečného přijetí sebe sama a svých činů 🙂

Aktualizace 13.3.2019 v 7:00- Dnes se v této dimenzi vědomě propouštějí energie těhotenství, porodu, pocity a emoce našich rodičů, které cítili než jsme vstoupili na tento svět. Vzorce chování a myšlení z rodů a rodových linií. Všechny energie, které jsme do sebe přijali jako děti a vše, co jsme předali dál našim dětem.  V propojení těchto úrovní zpracování nastává velmi hluboké čištění v této oblasti na úrovni nás samých, našich dětí a zároveň na planetární úrovni.

 

POVÍDÁNÍ O DNEŠNÍCH ENERGIÍCH

Tina Energy® Transformační průvodce

Pokud se vám v životě nedaří v jakékoliv oblasti, jste na cestě transformací. Vše, co se vám děje, je pouze nastavené zrcadlo „pocitů a emocí“, které jste z minulosti nepropustili. Každý pocit, či emoce přitahuje jako magnet situace, které vám zrcadlí, čeho se máte v životě zbavit. Jedná se o energie, které si nesete napříč časem v paměti své duše z tohoto, ale i z minulých životů. Poznáváte-li se v tomto textu, pak použijte průvodce transformací, jako pomoc při výstupu z ne-vědomí do vědomí.

Dnes se ve stínové pyramidě zpracovávají všechna stará napojení. Pokud jste v minulosti navštívili kartářky, terapeutky, konstelace, regrese, rekonektivní léčení, šamanské meditace apod., je potřeba právě dnes přetnout všechna pouta z minulosti, včetně energií, které jste do sebe přijali od těchto bytostí. Dále propusťte všechna stará napojení, která jsou v této pyramidě (např. Plejády, mimozemšťané, andělé, různé druhy světelných bytostí i druhů léčení a alternativ, šamanismus, všechny druhy náboženských systémů a paradigmat).

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.