Transformační zpravodaj 13.8.2019

Spread the love
Dnešní datum: 13/8/2019
Čas: 10:33

Svátek má Alena, zítra Alan, pak Hana

Počasí

Od včerejšího dne se nacházíme ve fázi propouštění karmických propojení ve všech vibračních úrovních. Dochází k odpojování těchto energií na úrovni jednotlivce, dvojplamene a v rovinách „osobní i pracovní“ (cesty duše). Řekněme, že jsou to karmická vlákna se skupinou duší, které jsou s námi karmicky propojeny. Tato propojení vedla napříč časem až do podstaty první karmické zápletky. Nyní se všechna tato vlákna uvolňují a odchází ze všech úrovní fyzického i energetických těl. Nejtěžším úkolem je tato vlákna odpojit v nejhustší „hustotě“ a zároveň tato odpojení fyzicky provést v našem životě. Jakmile se tato pouta rozpustí, přichází fáze, kdy sami sebe vyladíme na svou vlastní vibrační úroveň. Jakmile této úrovně dosáhneme, najdeme tu správnou vibrační polohu, která ladí s naší duší. Tak do našeho života znovu přichází harmonie a pocit žitého štěstí.

Originální meditační hudba®

 Je to jedinečná a originální vysokovibrační meditační hudba ve formátu Mp3, která navozuje pocit klidu, harmonie a pocit štěstí. Je to skvělý nástroj pro odbourání stresu a vyladění se do jemných a láskyplných energií. Ladí čakry do harmonie. Zklidňuje mysl, uvolňuje tělo a naplňuje ducha energií žitého štěstí. Tato nahrávka je chráněna evropskou ochrannou známkou Tina Energy® záruka energie.

Po připsání platby na náš účet vás zašleme nahrávku ve formátu Mp3 do vašeho emailu. Hudba má 48 minut.

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Celý portál, všechny informace, názvy i služby jsou chráněny evropskou ochrannou známkou: Tina Energy® Záruka energie

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích. Copyright © 2019 SKYENERGY TV. Všechna práva vyhrazena.