Transformační zpravodaj 14.6.2019

Spread the love
Dnešní zpravodaj v audio verzi s vloženou energií 🙂
Autor: Tina Energy®

Aktuální transformační zpravodaj, transformace pro tento den.

14.6.2019- Dnešní den se v pyramidě nevědomí bude transformační energie zahušťovat. Bude silněji projevovat ve hmotné realitě extrémními situacemi, které mají za úkol obrátit další duše směrem na cestu transformace. Čím dříve pochopíme, že změna a náš proces čištění jsou nevyhnutelné, tím hladší bude průběh tohoto procesu. Vy, kteří započínáte, věřte, že energie vnitřního boje ještě více zahušťuje transformační energie a poté situace, které se vám dějí, jsou o to důslednější ve svém projevu.

Vnímejte , prosím, energii textů a nesoustřeďujte se tolik na námi doposud známé významy slov, ale vnímejte jejich vibraci. To je jediný způsob, jak si v této době, kdy ještě není dostatek vhodných výrazů pro popis úplně nových energií, porozumět.

Dnešní ranní káva 14.6.2019

Tínka a Radek Vás provázejí aktuálními energiemi, které stojí za to si poslechnout. Rozkryjí Vám témata, která se během dne budou objevovat ke zpracování a pomohou k pochopení.

Červnová transformace- začínáme zpracovávat vztahy na úrovni vědomí. Pochopit je a propustit staré a nefunkční vzorce chování a myšlení, je pro nás všechny nyní stěžejní. Transformace nabývá na intenzitě a jedině pochopení může uvolnit staré blokády a nastavit nové vzorce, bez kterých by nefungovaly vztahy „Nové doby“ a energie milování na úrovni duší, které se před časem ukotvily v energoinformačním poli planety Země. Jsme-li v souladu s touto energií a nemáme-li bloky v  této oblasti, plujeme s proudem absolutního vědomí. Planeta potřebuje kompletní restrukturalizaci těchto energií, neboť jsme naše negativní vzorce nechali zajít až příliš daleko. Závislosti, nepochopení, omezování, manipulace a znásilňování naší vlastní duše v prožívaných vztazích musí skončit. Spousta lidí žije ve vztazích, kdy sami sebe trýzní a omezují, aby za každou cenu udrželi rodinu, která již dávno nefunguje. Jejich důvody jsou strach ze samoty, společný majetek, děti, okolí, případně pocity viny, či energie sebezapření a sebetrýznění.

V nových vztazích jsou pouze energie absolutní svobody, lásky, pochopení, vnímání jeden druhého a také neomezená komunikace. Sděluji s láskou, co má duše potřebuje  a také to dostává. Partner mě vnímá, chápe a není v něm ani náznak, že by mi nedopřál, co potřebuji, neboť touží naplnit náš vztah stejně jako já. To je pravá láska! Až teprve bez žárlivosti a bez omezení přichází skutečný prožitek naplněného a svobodného vztahu. Takový vztah prožíváme s Radkem jako dvojplamen již rok a půl. A je nutné říci, že jsme společně prošli velmi těžkými situacemi, abychom se naučili žít jinak. Po celou dobu jsme se učili opouštět staré vzorce, chovat se jinak, abychom se v našem partnerství propojili na mnohem vyšší úrovni vědomí. Takto bude působit měsíc červen. Ukáže nám naše bloky ve vědomí, abychom našli energii žitého štěstí i ve vztazích. Toto období bude velmi silné a intenzivní, neboť vztahy jsou metlou naší doby. Jsme tu proto, abychom změnili náš pohled na tuto oblast a její vnímání. Jedině tak může transformace na planetě postoupit do další fáze!

 

Autor: Tina Energy 

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Celý portál, všechny informace, názvy i služby jsou chráněny evropskou ochrannou známkou: Tina Energy® Záruka energie

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích, které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací. U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy. Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích. Copyright © 2019 SKYENERGY TV. Všechna práva vyhrazena.