Transformační zpravodaj 16.5.2019

Spread the love

Dnes je úterý 16.5.2019 svátek má Přemysl

Počasí radar

16.5.2019- Dnes se bude ukotvovat do hmoty energie, která přichází do našich životů, aby provedla potřebné změny a dovedla nás k žitému štěstí. Tyto energie budou postupně klesat od 7. čakry skrze náš energetický systém až do hmoty. Je to energie čísla 8, která je spojením lásky, víry, pokory a vděčnosti v jednu překrásnou souhru barev a frekvencí, které vyjadřují právě „žité štěstí“. Čím jsme vnímavější, tím více jsme schopni procítit přítomný okamžik a žít „tady a teď“. Beze strachu, pochybností, manipulace a nespokojenosti. Zkrátka a dobře tím, jak na sobě pracujeme jsme den o ode šťastnější. V nižších úrovních se tato energie projevuje nepříjemným tlakem přímo ve hmotě a dějí se události, které lidem ukazují, aby si vážili života a začali na sobě  pracovat. Někomu stačí náznak a někdo potřebuje dostat na své cestě pár facek, aby změnil úhel pohledu! Lidé, kteří mají projít transformací se ocitnou na úplném dně, aby se zvedli a jejich život se  mohl od základů změnit. Jde to, ale pouze pokud v sobě najdete sílu propustit vše staré a najít novou energii 🙂

Tina Energy® Transformační návod na období 13.5.-23.5.2019 dle transformačních čísel.

1.5.2019 začala nová fáze transformace na úrovni 1. čakry. Celý květen bude spojen s čištěním na úrovni celého těla, všeho, co je v těle tekuté i pevné (kosti, páteř, lebka, zuby, krev, lymfatický systém, pohlavní orgány a jejich činnost, žaludek, žlučník, ledviny, střeva, játra, oči.) Čištění proběhne na všech třech úrovních, tedy na úrovni těla, duše i mysli během 30ti dnů. Budou se vyplavovat všechny pocity a emoce, které máme uložené v duchovní DNA a které se nám zrcadlily v našem dětství. Jsou to pocity strachu, obav, nedůvěry, nevíry, nepochopení, bezmoci, ublížení, manipulace, pocitu oběti, pocitu zadostiučinění, nelásky, vzteku i agrese. Tyto pocity souvisí se situacemi, které jsme nebyli schopni ve svých minulých životech zpracovat a neseme si je sebou tisíce let. Mají kořeny tak hluboko, jako samý počátek lidstva a teď přichází doba, kdy je budeme očišťovat. S nimi souvisí staré vzorce chování a myšlení, kterých je potřeba se zbavit, protože jedině čisté bytosti mohou žít v „Nové Zemi“, která se tu před nějakým časem ukotvila a právě teď se probouzí k životu. Bytosti, které si zvolily transformační proces, budou žít v souladu  přírodou, s láskou k Bohu a v lásce a s respektem k planetě Zemi a k jejím darům. Transformace započíná. Květen bude extrémně náročný a prověří naše odhodlání a naši důvěru. Za každých okolností prociťujte lásku a nezapomeňte, že tento proces jste si sami zvolili pro to, aby na Zemi jednou mohl být ráj.

Autor: Tina Energy

Zdroj: www.skyenergytv.cz

Nabízíme nejaktuálnější informace o přicházejících energiích,

které nikde jinde nenajdete! Poskytujeme užitečné rady a návody, jak projít transformací.
U nás najdete nejaktuálnější videa, články i krátké aktuální zprávy.

Jsme s Vámi každou vteřinu a ve všech dimenzích.

email: info@tinaenergy.cz

 

REKLAMA:

Tina Energy® transformační kurz na téma vztahy a partnerství. 

Místo konání: Hotel Myslivna Brno. Sobota 22.6.2019 od 11:00-17:00.

Cena 1,799 

Tento kurz je určen pro ty, kteří potřebují zpracovat minulé i nynější vztahy a posunout se v oblasti partnerství do vědomí. Těm, kteří partnera duše stále hledají, pomůže kurz nejen posunout se do vědomí, což je základním předpokladem pro příchod spřízněné duše, ale i zpracovat všechny energie, které již ve vztazích nové doby své místo nemají (žárlivost, pocit samoty, vztek, nepochopení, neláska k sobě samým, ublížení, manipulace, pocit oběti a závislost). Kurz vede dvojplamen- Tínka a Radek.